Cobi 2039 German Elite Infantry (Uszkodzone opakowanie)

Cobi

  • Format: 13 x 3.7 x 10.5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
46,56 PLN
Nasza cena
37,86 PLN
Oszczędzasz 19%Outlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość
Znajdujące się w zestawie trzy figurki przedstawiają żołnierzy elitarnych jednostek piechoty niemieckiej. Żołnierz w zimowym białym uniformie jest wyposażony w pistolet maszynowy MP40 oraz charakterystyczny granat trzonkowy M24. Strzelec górski (Gebirgsjäger) w czapce z charakterystycznym dla tej jednostki emblematem szarotki trzyma w ręku rakietowy granatnik przeciwpancerny potocznie nazywany Panzerschreck.
 
Jest to najnowsze akcesorium dla figurek i pojawia się po raz pierwszy w tym zestawie. Granatnik składa się z kilku części i wygląda bardzo efektownie. Ostatnia figurka przedstawia spadochroniarza wyposażonego w karabin snajperski, plecak, lornetkę i furażerkę z nadrukowanym emblematem Luftwaffe.
Wszystkie figurki po raz pierwszy zostały wyposażone w nowy rodzaj nóżek. Dodatkowo do zestawu zostały dołączone praktyczne podstawki pod figurki oraz elementy otoczenia przydatne przy budowie dioram.
 
Dzięki różnorodnym zestawom z figurkami szybko zbudujesz swoją klockową armię! Figurki możesz wykorzystać przy budowie scenek i dioram. Zestawy z figurkami są również idealne do Historycznej Gry Bitewnej COBI. 
 
30 wysokiej jakości elementów, wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, 3 figurki z akcesoriami.

 


Szczegóły

Tytuł: Cobi 2039 German Elite Infantry (Uszkodzone opakowanie)
Producent: Cobi
Seria: Historical Collction
Kod paskowy: 5902251020392
Format: 13 x 3.7 x 10.5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje