Odjechane Jednorożce: Bez cenzury (Uszkodzone opakowanie)
Wiek: 18+

Rebel

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
109,95 PLN
Nasza cena
82,50 PLN
Oszczędzasz 25%Outlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość
Stwórz armię jednorożców!
UWAGA! Ta wersja gry przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych!
Wpraw przyjaciół w osłupienie. Porzuć ich. Pamiętaj, że jednorożce nie oceniają.
Bezkonkurencyjna gra imprezowa powraca, tym razem w znacznie bardziej niegrzecznej wersji! Odjechane Jednorożce: Bez cenzury to strategiczna karcianka pełna śmiechu i destrukcji, złośliwych zagrywek i radosnego rżenia! Każdy z nas zacznie z uroczym, małym jednorożkiem, który stanowi zalążek pełnoprawnej armii zniszczenia. Zwyciężymy, jeśli będziemy umiejętnie wykorzystywać wpływające na siebie efekty kart i mądrze wybierzemy cele, które zaatakujemy.

Na czym to polega?
Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.
Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.
Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców.

Dlaczego pokochasz tę grę?
    Odjechane Jednorożce: Bez cenzury są grą kaskadowych efektów, które potrafią bardzo mocno zmieniać sytuację przy stole. Musimy nieustannie pilnować naszych przeciwników i wspólnie dbać o to, by żaden z nich nie wykręcił nam jakiegoś numeru, a jednocześnie sami próbujemy zawalczyć o zwycięstwo.
    Oparta na identycznej mechanice co standardowe Odjechane Jednorożce, a jednocześnie pełna brudnych żartów wersja Bez cenzury stanowi doskonałą zabawę dla dorosłych! Jeśli uwielbiacie nieprzyzwoite skojarzenia i czarny humor, żarty na kartach doprowadzą Was do łez!
    Instrukcja w tej wersji proponuje graczom dwa dodatkowe tryby rozgrywek, które zmienią nie tylko Waszą zabawę, ale również przebieg całej imprezy!

Zawartość pudełka:
- 135 kart,
- instrukcja.

Liczba graczy: 2-8
Czas rozgrywki: ok. 30-45 min
Wiek: 18+

Szczegóły

Tytuł: Odjechane Jednorożce: Bez cenzury (Uszkodzone opakowanie)
Podtytuł: Wiek: 18+
Autor: Ramy Badie
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650614925
Oprawa: pudełko

Recenzje