Janod, puzzle artystyczne - Wieloryby w głębinie - 1000 elementów (J02512) (Uszkodzone opakowanie)

Janod

  • Format: 27 x 5 x 25 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
83,30 PLN
Nasza cena
79,00 PLN
Oszczędzasz 6%Outlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość
Puzzle artystyczne Wieloryby w głębinie francuskiej marki JANOD składają się z 1000 elementów, które po ułożeniu tworzą piękną malarską grafikę: magiczną, mieniącą się światłem głębię oceanu w wielu odcieniach błękitu i granatu z parą wielorybów (dorosłym i młodym) na pierwszym planie. Gotowa ilustracja ma wymiary 68,3 x 48 cm, a po oprawieniu w ramę może stanowić zachwycają dekorację dziecięcego pokoju lub innego miejsca w domu. Zwłaszcza, że tematyką, kolorystyką i designem doskonale wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu FSC (materiału, pozyskanego z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób), zaprojektowane we Francji, wyprodukowane w Polsce i zapakowane w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadają się na prezent.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.

Szczegóły

Tytuł: Janod, puzzle artystyczne - Wieloryby w głębinie - 1000 elementów (J02512) (Uszkodzone opakowanie)
Producent: Janod
Kod paskowy: 3700217325121
Format: 27 x 5 x 25 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe

Recenzje