Lalka Harry Potter Eliksir wielosokowy Hermiony HHH65 (HHH65)
od 6 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
126,94 PLNLalka Harry Potter Eliksir wielosokowy Hermiony HHH65

Z zestawem Eliksir wielosokowy Hermiony z lalką fani mogą na nowo przeżywać kultowy moment z serii lub wymyślać własne magiczne przygody. Dzięki 10 akcesoriom inspirowanym filmem lalka Hermiona Granger ma wszystko, czego potrzebuje, aby zabłysnąć na lekcji eliksirów - w tym spersonalizowaną różdżkę i kociołek podgrzewany "płomieniem". Lalka wygląda jak jej postać na ekranie, ubrana w charakterystyczny strój z Hogwartu. A dzięki punktom zgięcia w szyi, ramionach, biodrach, kolanach, łokciach i nadgarstkach jest gotowa na dynamiczne magiczne przygody! Dzieci od 6 roku życia i dorośli kolekcjonerzy mogą zebrać więcej lalek i zabawek z linii Harry Potter, aby stworzyć swój świat czarodziejów i wymyślać własne magiczne przygody. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Fani mogą odtwarzać kultowy moment z filmu lub wymyślać własne magiczne historie z tym zestawem Eliksir wielosokowy Hermiony z lalką!
  • Pomóż Hermionie przygotować się do lekcji eliksirów, korzystając z 10 elementów, w tym spersonalizowanej różdżki i kociołka ogrzewanego "płomieniem".
  • Wymyślaj niezapomniane opowieści z belladonną, butelkami na eliksiry, książkami, łyżką i piórem, które lalka może trzymać w rączce.
  • Lalka Hermiona Granger jest ubrana w charakterystyczny strój z Hogwartu i ma punkty zgięcia umożliwiające dynamiczną zabawę i ustawianie w różnych pozach.
  • Ta lalka z serii Harry Potter świetnie nadaje się na prezent dla dzieci od 6 roku życia oraz dorosłych kolekcjonerów. Mali wielbiciele magii mogą zebrać więcej lalek i stworzyć własny świat czarodziejów.

od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka Harry Potter Eliksir wielosokowy Hermiony HHH65 (HHH65)
Podtytuł: od 6 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735067831

Recenzje