LEGO Star Wars, Justifier (75323)

Lego

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
749,99 PLN

Model do zbudowania LEGO(R) Star Wars(TM) Justifier (75323) - fani mogą odgrywać scenki z drugiego sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja dzięki realistycznemu statkowi kosmicznemu i popularnym postaciom.

Cztery minifigurki LEGO(R) i droid - Cad Bane z dwoma blasterami, Omega z kajdankami, Fennec Shand z blasterem oraz Hunter z nożem, a także figurka LEGO droida Todo 360.

Tryby lotu i lądowania - wysuń do góry tylny silnik statku łowcy nagród, Cada Bane'a, do trybu lotu lub do dołu, by aktywować podwozie do lądowania.

Wiele zachęcających do zabawy funkcji - szczegółowy i łatwo dostępny kokpit, dwa detonatory termiczne, laserowa cela dla Omegi, sprężynowe działka i zapasowa amunicja w skrzydłach.

Zabawny prezent dla dzieci w wieku od 9 lat - podaruj ten zestaw składający się z 1022 elementów na urodziny, Gwiazdkę lub jako ni = espodziankę dla małego fana serialu Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja.

Do zabawy i ozdoby - Statek kosmiczny Justifier ma 12 cm wysokości, 38 cm długości i 50 cm szerokości. W przerwach od zabawy może być świetną ozdobą.

Instrukcje krok po kroku - chcesz kupić ten zestaw dla fana Gwiezdnych Wojen(TM), który nie ma doświadczenia w budowaniu z LEGO(R)? Nie ma problemu.

Szczegóły

Tytuł: LEGO Star Wars, Justifier (75323)
Producent: Lego
Seria: LEGO Star Wars
ISBN: 5702017155494

Recenzje