Zestaw pojazdów Monster Trucks 2-pak Town Hauler The Monster vs Hotweiler Werewolf (HCL67/HGM78)
od 3 lat

Hot Wheels

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
59,04 PLNTo ostateczna bitwa z zestawami Hot Wheels Monster Trucks Roarin' Rumble, z których każdy zawiera dwa pojazdy w skali 1:64, którymi można się zmierzyć od razu po wyjęciu z pudełka. W epickich rywalach znajdziesz motyw potwornego stworzenia, który pokochają dzieci, taki jak Scorpedo Radiated Scorpion vs. Pure Muscle Hydra, The 909 One Eye vs. Steer Clear Minotaur i nie tylko! Ekskluzywne dekory tworzą zadziorny wygląd i pozwalają kolekcjonować zabawę. Zestawy z 2 pojazdami to świetny prezent dla dzieci od 3 roku życia. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Hot Wheels Monster Trucks Roarin' Rumble 2-Packs zawierają po 2 pojazdy z motywami potworów, aby walczyć w pojedynkę od razu po wyjęciu z pudełka!
  • Dwie ciężarówki w każdym zestawie mają gigantyczne koła i dużo nastawienia, aby zapewnić jeszcze bardziej ekscytującą akcję.
  • Ekskluzywne dekoracje tworzą unikalne pary Hot Wheels i zwiększają kolekcjonowanie!
  • Nowe i klasyczne rywalizacje, takie jak Mega Wrex Dragon vs. Midwest Madness Griffin, Shark Wreak Undead Great White vs. Town Hauler Mecha Orca i Town Hauler The Monster vs. Hotweiler Werewolf zapewniają, że te stworzenia są gotowe do walki !
  • Dzieci i fani Monster Trucks w wieku 3 lat i starsi będą chcieli dodać je wszystkie do swoich światów Monster Trucks, aby uzyskać godziny wymagającej zabawy (każdy sprzedawany osobno).

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw pojazdów Monster Trucks 2-pak Town Hauler The Monster vs Hotweiler Werewolf (HCL67/HGM78)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Hot Wheels
Kod paskowy: 194735052738

Recenzje