GaGaGu, Książeczka sensoryczna - Ogonki (GGG9787)

TM Toys

Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
57,00 PLN
Nasza cena
39,74 PLN
Oszczędzasz 31%

Książeczka GaGaGu ma kontrastowe kolory i wzory co stymuluje zmysł wzroku niemowlaka. Książeczka jest dwustronna. Z jednej strony są odstające ogonki zwierzaków, wykonane z różnych materiałów, o różnych kształtach i wielkościach - zachęcają dzieci do ich chwytania i dotykania, wspiera to ćwiczenia tzw. motoryki małej (ruchy palców i dłoni). Z drugiej strony okrągłe pluszowe klapki umożliwiające dziecku zabawę w jedną z ulubionych „gier” niemowlaka – a ku ku! – każda klapka jest zadrukowana dwustronnie w inny wzór – jeden element, ale dwa zupełnie inne doznania wzrokowe. Pod pluszowymi klapkami z wizerunkami zwierzaków kryją się odciski ich łapek wykonane z różnorodnych materiałów – dzięki temu młodsze dziecko poznaje różne faktury i kolory materiałów, a starsze dziecko uczy się jaki odcisk łapki ma jakie zwierzę.

Zabawka jest bardzo lekka i poręczna, łatwa do przechowywania, idealna do zabrania na spacer czy w podróż. Bez elementów plastikowych, można ją przymocować do łóżeczka czy wózka dzięki wstążeczkom. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0m+ i jest jednym z 12 produktów dostępnych pod marką GaGaGu. Oprócz książeczek są też dostępne szeleściki, spirala, grzechotki, zawieszki i kostki sensoryczne oraz mata sensoryczna. Wszystkie zabawki z serii GaGaGu można ze sobą łączyć.

Cechy produktu:
  • kontrastowe kolory i wzory – stymulacja wzroku niemowlaka
  • różne faktury materiału - wiele doznań sensorycznych – wzrokowych i dotykowych
  • ogonki zwierzaków o różnych kształtach i wielkościach - zachęcają do chwytania, co wspiera motorykę małą (ruchy palców i dłoni)
  • Klapki, pod którymi kryją się odciski łapek – nowe doznania dotykowe dla malucha
  • zabawka lekka i poręczna – na spacer, do domu czy w podróży
  • Brak elementów plastikowych
  • Można ją łączyć z innymi produktami z serii GaGaGu
     

Szczegóły

Tytuł: GaGaGu, Książeczka sensoryczna - Ogonki (GGG9787)
Producent: TM Toys
Seria: GaGaGu
Kod paskowy: 5908273097879

Recenzje