GaGaGu, Kostka sensoryczna duża - 15 cm (GGG9790)

TM Toys

Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
89,40 PLN
Nasza cena
62,35 PLN
Oszczędzasz 31%

Kostka GaGaGu ma kontrastowe kolory i wzory co stymuluje zmysł wzroku niemowlaka. Każdy bok kostki jest zupełnie inny, uszyty z innych materiałów (o różnych fakturach) co daje 6 zupełnie innych doznań sensorycznych – wzrokowych i dotykowych. Dwa boki kostki posiadają odstające elementy zwierzaków – uszka Pieska, ogonek Kota – dziecko poznaje różne faktury materiałów, może złapać za odstające elementy ćwicząc tym samym motorykę małą. Na kolejnym pluszowym boku znajduje się kieszonka z pluszową piłeczką na sznurku – element zachęca dzieci do chwytania piłeczki oraz wkładania i wyjmowania jej do/z kieszonki - wspiera to ćwiczenia tzw. motoryki małej oraz naukę koordynacji ruchowej. Na innym z pluszowych boków umieszczone jest lusterko, które zwraca uwagę niemowlaka, zachęca do chwytania kostki i poznawania swojego odbicia. Na jeszcze innym z boków doszyte są dodatkowe wstążeczki również stymulujące motorykę małą.

Zabawka jest bardzo lekka i poręczna, łatwa do przechowywania, idealna do zabrania na spacer czy w podróż. Bez elementów plastikowych, można ją przymocować do łóżeczka czy wózka dzięki wstążeczkom. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3m+ i jest jednym z 12 produktów dostępnych pod marką GaGaGu. Oprócz kostek są też dostępne szeleściki, grzechotki, spirala, zawieszki i książeczki sensoryczne oraz mata sensoryczna. Wszystkie zabawki z serii GaGaGu można ze sobą łączyć.

Cechy produktu:
  • kontrastowe kolory i wzory – stymulacja wzroku niemowlaka
  • różne faktury materiału - 6 zupełnie innych doznań sensorycznych – wzrokowych i dotykowych
  • pluszowe elementy (uszka Pieska, ogonek Kota, kieszonka z pluszową piłeczką na sznurku) – zachęcają do chwytania, co wspiera motorykę małą (ruchy palców i dłoni
  • Lusterko – zachęca do poznawania swojego odbicia
  • zabawka lekka i poręczna – na spacer, do domu czy w podróży
  • Brak elementów plastikowych
  • Można ją łączyć z innymi produktami z serii GaGaGu

Szczegóły

Tytuł: GaGaGu, Kostka sensoryczna duża - 15 cm (GGG9790)
Producent: TM Toys
Seria: GaGaGu
Kod paskowy: 5908273097909

Recenzje