Mata piankowa owoce kolorowa (SP84010)
od 0 miesięcy

Smily Play

  • Format:

    29  x 29 x 0,8 cm

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
50,30 PLN
Nasza cena
45,71 PLN
Oszczędzasz 10%MATA PIANKOWA OWOCE SMILY PLAY

Układanka z owocami może być używana jako mata oraz jako puzzle do układania. Jest zrobiona z miękkiej pianki, miłej w dotyku. Może też posłużyć jako podkładka przy innych zabawach czy drzemce. Zabawka uczy: spostrzegawczości, rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych, zabawy z wyobraźnią. 

Pomysły jak można bawić się puzzlami: połącz z dzieckiem wszystkie elementy i opowiedz, co się na nich znajduje.  Zbuduj z puzzli figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko i wymyślcie wspólnie, jak można się nimi bawić.  Zrób z nich stolik. Jest wiele możliwości zabawy, ogranicza was jedynie wasza wyobraźnia. 

Układajcie razem piankowe obrazki. Puzzle w puzzlach! Każdy z kwadratowych puzzli ma w sobie wyjmowany owoc składający się z kilku elementów. Maluszek może je wyjmować, by następnie próbować dopasować kształty do odpowiednich otworów. 

Zabawa ta idealnie rozwinie zdolność myślenia logiczno-przestrzennego. Możecie także budować piankowe konstrukcje, sześciany, wieże, czy piramidy. Puzzle są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Jedna ze stron posiada interesującą wzorkowaną powierzchnię, druga jest zaś gładka.

Zalety:

  • Wykonane z miłej w dotyku miękkiej i bezpiecznej pianki
  • Spełniają standardy bezpieczeństwa CE, EN 71
  • Łatwe w czyszczeniu wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką

od 0 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Mata piankowa owoce kolorowa (SP84010)
Podtytuł: od 0 miesięcy
Producent: Smily Play
Kod paskowy: 5905375840105
Format:

29  x 29 x 0,8 cm


Recenzje