Dodatek Hedgerow Hell do gry Memoir 44' (13589)
od 8 lat

Rebel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
82,98 PLNSeria Battle Map wprowadza nowy format do waszych rozgrywek Memoir 44. Dzięki Battle Map będziecie mogli szybciej oraz łatwiej przygotowywać i rozgrywać scenariusze Memoir 44. Każda dużego rozmiaru mapa jest gotowa do gry - nadrukowano na niej wszystkie elementy terenu, przeszkody oraz położenie jednostek, wystarczy więc postawić figurki i rozpocząć rozgrywkę. W zestawie znajdziecie też zasady dotyczące scenariuszy, karty podsumowujące tereny i jednostki, a także tło historyczne.

Pierwszy produkt z naszej serii Memoir '44 Battle Maps zawiera dwa nowe i gotowe do gry scenariusze Overlord:

Hedgerow Hell

Zeszłej nocy siły amerykańskie zajęły Wzgórze 192, łańcuch wysokich wzniesień pilnujących wszystkich podejść do Saint-Lô. Niemieckie elitarne jednostki spadochronowe zdołały się jednak wycofać pod osłona ciemności i przegrupować wraz z częścią Panzer Lehr. Wykonując rozkaz pościgu, wyczerpane amerykańskie wojska za chwilę wkroczą w piekło żywopłotów...

The Cadets of Saumur

Francja stoi na skraju katastrofy Po przeciwległej stronie Loary kadeci ze szkoły kawalerii w Saumur zaminowali most i przygotowują się do ostatecznego, heroicznego starcia.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!

Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Memoir '44.


od 8 lat

Szczegóły

Tytuł: Dodatek Hedgerow Hell do gry Memoir 44' (13589)
Podtytuł: od 8 lat
Wydawnictwo: Rebel
Kod paskowy: 824968818794

Recenzje