Pojazd Dino Dowódcy Playlife 40 cm (203837024)
od 3 lat

Dickie

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
152,20 PLN
Nasza cena
138,36 PLN
Oszczędzasz 10%  • Oficjalny produkt Jeep - licencjonowany pojazd terenowy z przyczepą posiada ruchome elementy, takie jak otwierane drzwi, dołączona jest figurka dowódcy i 2 dinozaury.
  • Bogate zaopatrzenie do zadań specjalnych: pojazd terenowy ma otwierane drzwi, części tuningowe oraz resorowane gumowe opony, więc nadaje się do jazdy po wymagającej nawierzchni.
  • Imponujące wyposażenie: oprócz pojazdu dowódcy w zestawie znajduje się również figurka kierowcy, dwa dinozaury, które można łapać i zamknąć na przyczepie z klatką i rampą załadunkową.
  • System oświetlenia i nagłośnienia zapewnia odpowiedni nastrój, za naciśnięciem jednego przycisku aktywują się reflektory i realistyczne dźwięki.
  • Dickie Toys to marka pojazdów dla dzieci, która od zawsze dba o zapewnienie ekscytującej zabawy, wielkość Jeepa 40 cm, zawiera baterie 3 x 1,5V LR44, odpowiednia dla dzieci od 3 lat.

Dinozaury są na wolności - z tym egzotycznym zestawem Playlife Jeepem Dino dowódcy od Dickie Toys zawierającym klatkę, możesz wybrać się na przygodę w poszukiwaniu gigantycznych prehistorycznych jaszczurek. Gdzie ukryli się prehistoryczni giganci? Szybko włącz reflektory, aby je wyśledzić! Jeep z klatką jest inspiracją do poznawania historii wymarłych gatunków zwierząt, a przy okazji pretekstem do wymyślania edukacyjnych i jednocześnie ekscytujących przygód i podróży do czasów, kiedy na Ziemi panowały dinozaury. Ten wyjątkowy zestaw Playlife od Dickie Toys pozwala na realizacji takich egotycznych pragnień i wcielić się w rolę tropiciela dinozaurów. Ten oficjalnie licencjonowany Jeep jest idealnym prezentem dla małych fanów samochodów, którzy kochają dinozaury i są na tyle odważni, aby spróbować je złapać. Gdy dinozaur zostanie uwięziony, można go szybko przetransportować do klatki dla zwierząt dzięki wciągarce. 

Seria Playlife od Dickie Toys to niekonwencjonalna kolekcja pojazdów na licencjach marek samochodowych z figurką i odpowiednimi akcesoriami, które pozwalają dzieciom na realizację różnorodnych zabaw tematycznych. Wszechstronne zestawy Playlife od Dickie Toys rozbudzają ciekawość światem i pomysłowość w kreowaniu ekscytujących historii przygodowych przez najmłodszych. Dostępne są tu zestawy o niebanalnej tematyce wprowadzające dzieci w intrygujący świat pasji od ratownictwa górskiego, ratownictwa zwierząt, strażnika dzikich zwierząt, po wycieczki kamperem czy wyprawy survivalowe jak kolarstwo górskie, jeździectwo konne aż po polowanie na dinozaury.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd Dino Dowódcy Playlife 40 cm (203837024)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Dickie
Kod paskowy: 4006333080814

Recenzje