Pojazd RC Lightning Spear, 22 cm (201105003)
od 6 lat

Dickie

  • Format:

    22 cm

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
139,50 PLN
Nasza cena
126,81 PLN
Oszczędzasz 10%Wytrzymały samochód wyścigowy RC: solidne nadwozie terenowe, grube gumowe opony z bieżnikiem dla silnej przyczepności, zderzak o dużej wytrzymałości, przednie i tylne zawieszenie, opływowy design. 

  • DLA TURBO FANÓW MOTORYZACJI: terenowy buggy przypomina bolid Formuły 1, posiada funkcje turbo dla szybkiego przyspieszenia, jego kokpit wykonany z PCV, dzięki czemu jest odporny na uderzenia.
  • NIE DO ZATRZYMANIA: wyścigówka jest zdalnie sterowana za pomocą pilota, sterowanie radiowe 2-kanałowe FS, 2,4 GHz, osiąga prędkość aż do 9 km/h; nadaje się do dzikich wyścigów samochodowych wewnątrz i na zewnątrz.
  • DICKIE TOYS DLA KAŻDEGO: pojazdy Dickie Toys to gratka dla wielbicieli wszelkich aut, każde dziecko znajdzie zestaw dopasowany do jego zainteresowania: koparki, policja, śmieciarki czy wozy pożarne.
  • WIELKOŚĆ I PRZEZNACZENIE: skala 1:24, długość pojazdu: 22 cm, działa na baterie 2 x AA (do pilota-niedołączone), 4 x AA (do pojazdu - niedołączone), przeznaczony dla aktywnych dzieci od 6 lat. 

Dickie Toys inscenizuje rzeczywistość w porywający sposób i umożliwia maluchom poznawanie świata ze świecącymi z emocji oczami. Zrealizuj pragnienie o realizacji ekscytujących wyścigów w trudnym terenie! To żaden problem dla zwinnego terenowego buggy Lightning Spear od Dickie Toys!

Dynamiczne zawieszenie kół przednich i tylnych oraz opony o stabilnym profilu zapewniają zachowanie równowagi i przyczepności autka zapewnia to autentyczną frajdę z jazdy dla fanów motoryzacji. Jeśli samochód kiedykolwiek wypadnie z toru, szybko wraca do akcji. Odporny na uderzenia zderzak zapewnia, że wyścigówka bezpiecznie dotrze do celu.

Autko wyposażone jest w sterowanie radiowe 2-kanałowe FS, 2,4 GHz. Pilot zaprojektowany by wygodnie leżał w dłoni i zamienia każdą lokalizację w tor wyścigowy. Dynamiczny terenowy buggy osiąga maksymalną prędkość do 9 km/h, którą można szybko osiągnąć, dzięki turbodoładowaniu co dostarcza dodatkową dawce ekscytujących emocji! Pojazd RC Lightning Spear sprawia, że oczy dzieci błyszczą, zachęca do wcielania się w rolę rajdowca, pojazd pozwala na łatwe i niezawodnie sterowanie za pomocą zasilanego bateryjnie pilota radiowego.

Pojazdy dla dzieci z ponad 50 letnią tradycją, których celem jest rozbudzać wyobraźnię i ciekawość świata, a przede wszystkim wyczarować uśmiech na twarzy każdego dziecka; wystarczy rozpakować, załadować baterie i dać się ponieść w wciągającą zabawę.


od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd RC Lightning Spear, 22 cm (201105003)
Podtytuł: od 6 lat
Producent: Dickie
Kod paskowy: 4006333080005
Format:

22 cm


Recenzje