Pojazd RC Race Trophy, 23 cm (201105004)
od 3 lat

Dickie

  • Format:

    23 cm

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
153,50 PLN
Nasza cena
139,51 PLN
Oszczędzasz 10%Wytrzymały samochód wyścigowy RC: solidne nadwozie terenowe, grube gumowe opony z bieżnikiem dla silnej przyczepności, zderzak o dużej wytrzymałości, przednie i tylne zawieszenie, opływowy design .

  • DLA TURBO FANÓW MOTORYZACJI: terenowy posiada funkcje turbo dla szybkiego przyspieszenia, jego kokpit wykonany z PCV, dzięki czemu jest odporny na uderzenia, sterowanie radiowe 2-kanałowe FS, 2,4 GHz.
  • NIE DO ZATRZYMANIA: terenówka jest zdalnie sterowana za pomocą pilota, dzięki lekkiej karoserii sprawnie osiąga prędkość aż do 9 km/h; nadaje się do dzikich wyścigów samochodowych wewnątrz i na zewnątrz.
  • DICKIE TOYS DLA KAŻDEGO: pojazdy Dickie Toys to gratka dla wielbicieli wszelkich aut, każde dziecko znajdzie zestaw dopasowany do jego zainteresowania: koparki, policja, śmieciarki czy wozy pożarne.
  • WIELKOŚĆ I PRZEZNACZENIE: skala 1:20, długość pojazdu: 23 cm, działa na baterie 2 x AA (do pilota - dołączone), 4 x AA (do pojazdu - dołączone), przeznaczony dla aktywnych dzieci od 6 lat.

Dickie Toys inscenizuje rzeczywistość w porywający sposób i umożliwia maluchom poznawanie świata ze świecącymi z emocji oczami. Zrealizuj pragnienie o realizacji ekscytujących wyścigów w trudnym terenie! To żaden problem dla zwinnego terenowego Race Trophy RC od Dickie Toys!

Dynamiczne zawieszenie kół przednich i tylnych oraz opony o stabilnym profilu zapewniają zachowanie równowagi i przyczepności autka zapewnia to autentyczną frajdę z jazdy dla fanów motoryzacji. Jeśli samochód kiedykolwiek wypadnie z toru, szybko wraca do akcji. Dodatkowo zawieszenie sprawia, że doskonale radzi sobie również na nierównym terenie. Autko wyposażone jest w sterowanie radiowe 2-kanałowe FS, 2,4 GHz. Pilot zaprojektowany, by wygodnie leżał w dłoni i zamienia każdą lokalizację w tor wyścigowy. Dynamiczny sportowy pojazd terenowy osiąga maksymalną prędkość do 9 km/h. Pojazd Race Trophy RC sprawia, że oczy dzieci błyszczą, zachęca do wcielania się w rolę rajdowca, pojazd pozwala na łatwe i niezawodnie sterowanie za pomocą zasilanego bateryjnie pilota radiowego.

Pojazdy dla dzieci z ponad 50 letnią tradycją, których celem jest rozbudzać wyobraźnię i ciekawość świata, a przede wszystkim wyczarować uśmiech na twarzy każdego dziecka; wystarczy rozpakować i dać się ponieść w wciągającą zabawę. Dzięki dołączonym bateriom szybka i ekscytująca zabawa może rozpocząć się od razu po rozpakowaniu.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd RC Race Trophy, 23 cm (201105004)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Dickie
Kod paskowy: 4006333080012
Format:

23 cm


Recenzje