Pojazd RC Jada Minnie Roadster (253074001)
od 3 lat

Dickie

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
160,88 PLN  • POJAZDY Z DUSZĄ: Jada Toys to wiodąca, amerykańska globalna firma zabawkarska, która od ponad 20 lat tworzy produkty, które inspirują i bawią dzieci, rodziców i kolekcjonerów.
  • NA LICENCJI DISNEY: 1-kanałowa kontrola radiowa z 2,4 GHz, kabriolet Minnie jest sterowany pilotem na podczerwień.
  • WIELE OPCJI ZABAWY: Posiada funkcję jazdy do przodu, do tyłu i skręcania w jedną stronę, osiąga prędkość do 2,5 km/h. Zdalnie sterowany skuter Minnie powstał na licencji Disney, posiada 4 obracane koła, dzięki którym z łatwością przemiesza się po różnych powierzchniach.
  • WIELKOŚĆ I PRZEZNACZENIE: Długość kabrioleta: 19 cm, działa na baterie: 3x1,5V AA + 2x1,5V AAA (niedołączone), zabawka dla dzieci powyżej 3 lat. 

Portfolio marki JADA Toys obejmuje pojazdy odlewane ciśnieniowo, kolekcjonerskie i sterowane radiowo, a także figurki z kina akcji, dzięki ścisłej współpracy z wieloma markami aut. DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY: Odzwierciedlone ze starannością detale, które obejmują kultowe modele znane z ekranów kin takie jak DC Comics, Marvel Superheroes, Fast & Furious, Disney i dziesiątki marek samochodów. Za kierownicą skutera zasiada Myszka Minnie ubrana w różową sukienkę w kropki, różowe pantofelki i kask z kokardką. W podróży towarzyszy jej biało-czarny kotek, siedzi w dołączonej do skutera kapsule. Pilot umożliwia skuterowi jazdę do przodu i skręty. Pojazd Minie to trafiony prezent dla miłośników Myszki Minnie i nie tylko. Sprawdzone Prezenty do Nauki i Odgrywania Ról dla Chłopców i Dziewcząt w wieku od 3 lat.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd RC Jada Minnie Roadster (253074001)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Dickie
Kod paskowy: 4006333079511

Recenzje