Figurka interaktywna Pamper Petz wanna (105953560)
od 3 lat

Simba

  • Format:

    25 cm

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
166,20 PLN
Nasza cena
151,06 PLN
Oszczędzasz 10%Pamper Petz ma nowego członka rodziny: kolekcja słodkich zwierzątek z pieluszkowego gangu, które chcą być karmione i pielęgnowane, szczeniak Husky ma 15 cm, można go kąpać i czyścić w wannie dołączonej do zestawu. Zabawka funkcyjna, pije i robi siusiu: uroczy Husky pije wodę, a następnie siusia w pieluszkę, która zmienia kolor na żółty pod wpływem wilgoci, funkcja picia i siusiania dla autentycznej zabawy. Kąpiel pełna atrakcji: wanna o wielkości 25 cm posiada funkcję pompki i słuchawkę prysznicową, butelkę do napełniania dodatku do kąpieli i figurka miś z zabawną funkcją rozpryskiwania wody.

Tylna magiczna łapka podpowiada czy to chłopczyk czy dziewczynka: spód łapki po przetarciu wodą odbarwia się na kolor niebieski lub różowy, dzięki czemu dziecko pozna płeć pupila.

Z łatwością umyjesz łapki: przednie łapki Husky są zabrudzone od błota, odpowiedzialny opiekun może je wyczyścić dołączoną gąbeczką w kształcie serca po zanurzeniu w ciepłej wodzie, prezent dla dzieci od 3 lat.

Słodki Husky z pieluszkowego gangu gotów jest, aby dziecko otoczył go miłością i pomogło umyć brudne przednie łapki! Husky potrafi pić wodę z butelki i robić siusiu do pieluszki, która pod wpływem wilgoci zmienia kolor na żółty. Zabawę uatrakcyjnia tylna magiczna łapka, która powie dziecku czy to chłopiec, czy dziewczynka, wystarczyć przetrzeć ją wodą a zmieni kolor na różowy lub na niebieski. Dodatkowo zestaw zawiera w pełni funkcjonalną wannę ze słuchawką prysznicową, buteleczkę do napełnia dodatku do kąpieli, gąbeczkę w kształcie misia. I to nie wszystko, wiele frajdy doda figurka w kształcie misia, który ma zabawną funkcją rozpryskiwania wody! Ten uroczy szczeniak z pewnością zachwyci każde dziecko, które marzy o posiadaniu magicznego przyjaciela. Trafiony prezent dla dzieci od 3 roku życia. Kolekcja zwierzaczków Pamper Petz została stworzona przez renomowaną firmę Simba, która od lat projektuje praktyczne i bezpieczne zabawki z dbałością o szczegóły i estetyczne wzornictwo, aby rozbudzać entuzjazm u wszystkich dzieci i wzmacniać w nich instynkt opiekuńczości. 


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka interaktywna Pamper Petz wanna (105953560)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Simba
Kod paskowy: 4006592076320
Format:

25 cm


Recenzje