Lalka Laura Słodki bobas z dźwiękiem (105140004)
od 24 miesięcy

Simba

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
67,90 PLN
Nasza cena
61,75 PLN
Oszczędzasz 10%  • OPIEKA NAD DZIECKIEM: Słodki bobas Laura ma zamykane oczy, ubrany jest w śliczne śpioszki z kotkami oraz czapeczkę, które można zdejmować, wierna imitacja niemowlaka do zabawy w mamę lub opiekunkę.
  • LALKA INTERAKTYWNA: wydaje 5 radosnych dźwięków, które uruchamiają się kolejno po naciśnięciu na brzuszek, co urozmaica zabawę.
  • BEZPIECZNA ZABAWKA DLA DZIECI: lalka jest miękka, wygrywa przyjemną melodię i wydaje prawdziwe odgłosy niemowlaka: śmieje się, gaworzy, cmoka, pozwala na bezpieczną i ciekawą zabawę.
  • ZABAWA W DOM: dziewczynki już od 2 roku życia mogą bawić się słodkim bobasem Laura w dom, wyobrażając sobie, że są mamą i chętnie otoczą opieką córeczkę.
  • ASPEKT PEDAGOGICZNY: zabawka dla dziewczynek rozwija funkcje poznawcze, uczy troski i odpowiedzialności, wspomaga wyobraźnię i zabawę na niby.
  • DOKŁADNA IMITACJA BOBASA: Przytulanka Cutie Laura wydaje prawdziwe odgłosy niemowlęcia, działa na baterie 2 x 1,5V LR41 (dołączone), ma na sobie śpioszki, które można zdejmować i przebierać. Kompaktowa, ma 30cm, dlatego sprawdza się przy zabawie i do przytulania dla małych dzieci. Zaprojektowana z myślą o dzieciach od 2 roku życia. 

Lalka Cutie Laura wydaje radosne odgłosy niemowlęcia, jest odpowiednia dla dzieci powyżej 2. roku życia, ponieważ jest miękka i bezpieczna. Ma na sobie śpioszki, które można zdejmować i przebierać. Kompaktowa, ma 30cm, dlatego sprawdza się przy zabawie i do przytulania dla małych dzieci.


od 24 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Lalka Laura Słodki bobas z dźwiękiem (105140004)
Podtytuł: od 24 miesięcy
Producent: Simba
Kod paskowy: 4006592079376

Recenzje