Pojazd Majorette Grand Land Rover policja 12,5 cm (213712000026)
od 3 lat

Simba

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
73,90 PLN
Nasza cena
67,15 PLN
Oszczędzasz 10%Majorette Seria Grand: wytrzymałe pojazdy dostępne w większym wydaniu, radiowóz policyjny Grand Land Rover z metalowymi elementami pełen ekscytujących funkcji w skali 1:43, długość 12,5 cm.

  • OFICJALNY PRODUKT LAND ROVER: licencjonowany, zabawkowy jeep policyjny 4x4, drobiazgowo odwzorowuje pełnowymiarowy samochód terenowy kultowej, brytyjskiej firmy motoryzacyjnej.
  • REALISTYCZNE DETALE: zabawkowy pojazd szczegółowo odzwierciedla detale i zadziwia różnorodnymi funkcjami jak: otwierane tylnie drzwi, bagażnik dachowy i ruchome elementy.
  • NA KAŻDE WARUNKI: trwałe gumowe opony z łatwością poruszają się po każdej nawierzchni, dodatkowo pojazd został wyposażony w sygnały ostrzegawcze: 4 reflektory na dachu i 2 światła przednie i 2 realistyczne efekty dźwiękowe.
  • STALOWA KONSTRUKCJA: radiowóz wykonany z metalu, dzięki czemu jest odporny na uderzenia, działa na baterie: 2x1,5V:R03/AAA (dołączone), dostosowane do młodych policjantów od 3 roku życia.

Nowa kolekcja Grand od Majorette w większej skali 1:40, 1:43, 1:45! Odkryj wszystkie modele z serii Majorette Grand - wybieraj spośród pojazdów służb ratowniczych, budowlanych czy miejskich. Dziecko zachwyci się ekscytującymi funkcjami i misternie szczegółowo odwzorowane detale gwarantują ciekawym świata dzieciom wciągającą zabawę i fascynującą rozrywkę podczas zanurzania się w pasji do motoryzacji z zamiłowaniem do odgrywania scenek z realizacji zadań specjalnych. Miasto czeka na swojego bohatera! Czas, aby Twój maluch odpalił radiowóz i ruszył do akcji. Land Rover policja z serii Grand od Majorette to idealny dodatek do kolekcji aut Twojego dziecka i wspaniały prezent, który rozbudza pasję do kolekcjonowania i motoryzacji. Pojazd posiada ruchowe elementy, fantastyczne funkcje i imponującą mobilność, która sprawi, że dziecko poczuje się jak prawdziwy stróż prawa i zacznie wyrabiać postawy prospołeczne oraz pozna korzyści płynące z pomagania innym. Jeep policyjny Land Rover policja z serii Grand od Majorette zaopatrzony jest w bagażnik dachowy, który można otwierać i zamykać, odłączane pachołki drogowe, ruchomy znak ostrzegawczy, drabina, otwierane tylne drzwi z kołem zapasowym. Przezroczyste szyby dają wgląd w dopracowane wnętrze radiowozu policyjnego. Ponadto trwałe, gumowe opony z bieżnikiem gwarantują sprawne przemieszczanie się po wymagających nawierzchniach.

Oprócz misternie oddanych detali jeepa policyjnego Land Lover, radiowóz policyjny Grand od Majorette jest również wyposażony 2 migające reflektory i 4 światła ostrzegawcze na dachu kabiny, które można włączyć po naciśnięciu na maskę wozu. W ten sam sposób uruchamiane są realistyczne odgłosy: dźwięk rozpędzonego pojazdu i dźwięk wozu pędzącego na sygnale syreny ostrzegające o pędzącym do akcji pojeździe, sprawią, że inni użytkownicy drogi natychmiast ustąpią miejsca, a to wszystko, aby dostarczyć dzieciom jak najwięcej chwil pełnych uśmiechu i niezapomnianej zabawy!  Wymiary Jeepa: długość: 12,5 cm x szerokość 5,5 cm x wysokość: 7,5 cm Zbierz je wszystkie i stwórz imponującą kolekcję realistycznych pojazdów dzięki serii Majorette Grand!

Majorette : kultowa marka z Francji od 1964 roku oferuje bogatą kolekcję zabawkowych metalowych samochodów i pasujące zestawy parkingowe o różnych motywach: od samochodów osobowych, monster trucków, pojazdów ratunkowych i budowlanych po samochody wyścigowe. Kompaktowe, metalowe samochody są idealne dla dzieci w wieku od 3 lat i aspirujących kolekcjonerów w każdym wieku.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd Majorette Grand Land Rover policja 12,5 cm (213712000026)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Simba
Kod paskowy: 3467452071625

Recenzje