Łóżko piętrowe dla lalek New Born Baby (105560100)
od 3 lat

Simba

  • Format:

    28 x 38 x 39 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
117,93 PLN  • SOLIDNA ZABAWKA DLA DZIECI: zabawka wykonana jest bardzo solidnie i ma odpowiednie wymiary dla lalek bobasów do 30cm; można położyć w łóżeczku dwie lalki i bawić się w opiekę nad nimi.
  • ZABAWKA BEZ MONTAŻU: zabawka nie wymaga użycia baterii oraz montażu, pozwala bawić się od razu po wyjęciu z pudełka.
  • DBAŁOŚĆ O DETALE: łóżeczko wyróżniają zdobienia po bokach w kształcie głowy misia oraz drabinka, zabawka dostosowana jest dla małych dzieci do zabawy na niby w dom i opiekę.
  • ZABAWA POPRZEZ EDUKACJĘ: łóżeczko dla lalek pozwala bawić się bez końca, rozwijać funkcje poznawcze poprzez naukę opieki i troski oraz rozwija empatię i uczy emocji.
  • TRAFIONY PREZENT DLA DZIEWCZYNKI: łóżko piętrowe o wymiarach 39 x 28 x 38cm dla lalek do 30 cm; łóżeczko dla lalek posiada w zestawie 2 poduszki i 2 kocyki; zabawka odpowiednia dla dzieci od 3 lat.

Małe dziewczynki bardzo lubią bawić się lalkami, dlatego zakup akcesoriów rozwijających zabawę to trafiony pomysł na prezent. Łóżeczko piętrowe dla lalek pozwoli ułożyć w nim dwa bobasy i bawić się w opiekunkę. Takie dodatki urozmaicają zabawę i wspomagają funkcje poznawcze dziecka. Kolekcja New Born Baby została stworzona przez renomowaną firmę Simba, która od lat projektuje praktyczne i bezpieczne zabawki z dbałością o szczegóły i estetyczne wzornictwo, aby rozbudzać entuzjazm u wszystkich dzieci i umacniać w nich instynkt opiekuńczości.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Łóżko piętrowe dla lalek New Born Baby (105560100)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Simba
Kod paskowy: 4006592071271
Format:

28 x 38 x 39 cm


Recenzje