Wszyscy wiedzą, że magiczne stworzenia istnieją naprawdę, ale… czy można je złapać? Ta niezwykła, zabawna i pięknie ilustrowana książka zawiera sześć wdzięcznych, rymowanych opowiastek o śmiałkach, którzy podejmują się tego zadania. Chociaż bohaterowie historii mieszkają w różnych zakątkach świata, łączy ich jedno – chcą stanąć twarzą w twarz z jednorożcem, smokiem, syreną i kilkoma innymi osobliwymi istotami. Ale czy którekolwiek z magicznych stworzeń pozwoli się schwytać? A jeśli tak, to co z tego wyniknie?
Pełne humoru wierszowane opowiastki napisane w przyjazny dla malucha sposób to dobry pomysł na wspólną lekturę nie tylko przed snem. Przeczytanie każdej z nich zajmie nie więcej niż pięć minut!
Pełne humoru wierszowane opowiastki napisane w przyjazny dla malucha sposób to dobry pomysł na wspólną lekturę nie tylko przed snem. Przeczytanie każdej z nich zajmie nie więcej niż pięć minut!
Ostrzeżenia:
NIE
brak
Producent:
HarperCollins Polska Sp. z o.o.
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa (PL)
tel: +48228565757
email: [email protected]
Szczegóły
Tytuł: Bajki 5 minut przed snem. Jak schwytać...Autor: Adam Wallace, Andy Elkerton
Wydawnictwo: HarperKids
Seria: Bajki 5 minut przed snem
Kod paskowy: 9788327680587
ISBN: 978-83-276-8058-7
Tytuł oryginału: How to Catch. 5-minute Stories
Tłumacz: Mościcka Regina
Języki: polski
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 192
Format: 20.0 x 25.0 cm
Oprawa: Twarda
Redakcja: Elkerton Andy
Recenzje
Informacje:
Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:
Tajemniczy ogród
Greg
Przygody Emila ze Smalandii
Nasza Księgarnia
Felek i Tola i burza
Dwie Siostry
Kubuś Puchatek
Nasza Księgarnia
Zaopiekuj się mną - Kora jest samotna
Zielona Sowa
Moje pierwsze bajki o przyjaźni. Disney
Olesiejuk
Sklep z babciami
Literatura
Ciocia Jadzia w Transylwanii. Tom 7 (wydanie miękkie)
Media Rodzina
Na wszystko jest sposób
Literatura