Pucio. Puzzle: Co tu pasuje?
Wiek: 2+

Nasza Księgarnia

  • Format: 7.0 x 13.5 x 13.5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
34,90 PLN
Nasza cena
30,34 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22,96 złPuzzle przeznaczone dla dzieci od 2 lat. Składają się z 5 obrazków głównych oraz 20 uzupełniających. Na obrazkach głównych jest Pucio w znanych dziecku codziennych sytuacjach (np. jedzenie posiłku, poranna toaleta, ubieranie się). Elementy uzupełniające przedstawiają pojedyncze obiekty zaprezentowane także na obrazku głównym (np. kanapka, szczoteczka do zębów, czapka). Dziecko ma się przyjrzeć obrazkowi głównemu, odnaleźć pasujące do niego elementy uzupełniające i dołączyć je do obrazka głównego.

To na pozór proste zadanie wymaga skupienia uwagi na ilustracji, rozwija spostrzegawczość i mowę, ale przede wszystkim pobudza do myślenia.
Mimo niedużej liczby elementów puzzle dają okazję do wielu zabaw o różnym stopniu trudności.

Wyprodukowano w Polsce.

Dr n. hum.Marta Galewska-Kustra
– mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać". Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala.

Joanna Kłos
ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.


 

Szczegóły

Tytuł: Pucio. Puzzle: Co tu pasuje?
Podtytuł: Wiek: 2+
Producent: Nasza Księgarnia
Seria: Pucio
Kod paskowy: 5902719479892
Rok wydania: 2022
Format: 7.0 x 13.5 x 13.5 cm
Oprawa: Pudełko
Waga: 0.188 kg

Recenzje