Wyścig z misiem

Rebel

  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
149,95 PLN
Nasza cena
116,17 PLN
Oszczędzasz 23%Nic nie stanie pomiędzy najlepszymi przyjaciółmi. Jak co roku mysz, koza i niedźwiedź ścigają się po polach. Po drodze zbierają smakowitą kukurydzę, chrupiącą kapustę i soczyste jagody. Stąpając jak niedźwiedź, skacząc jak koza i skradając się przez mysie podziemne skróty, przyjaciele przemierzają drogę od jednego smakołyku do kolejnego. A po wejściu na finałowe pole najszybsza trójka przyjaciół wchodzi wspólnie na podium zwycięzców!

W grze Wyścig z misiem każdy uczestnik zawiaduje grupą trojga przyjaciół: myszą, kozą i niedźwiedziem. Wykorzystując karty ruchu, rzucając kością oraz sterując specjalnym, obrotowym dyskiem będziemy starali się jak najefektywniej przemieszczać po planszy. Zwycięży ten, kto jako pierwszy doprowadzi swoją drużynę na pole finałowe!

Na czym to polega?

Każda runda Wyścigu z misiem składa się z trzech etapów:
  1. Każdy z graczy dobiera kartę z wierzchu talii.
  2. Dobraną kartę umieszczamy przed sobą albo przed innym graczem. Wykonujemy akcję przypisaną do karty znajdującej się przed nami.
  3. Wybór odpowiedniej karty wpływa na to, jaką kością będziemy rzucać, a to z kolei przekłada się bezpośrednio na możliwości ruchu!

Szczegóły

Tytuł: Wyścig z misiem
Producent: Rebel
Kod paskowy: 5902650617896
Języki: polski
Rok wydania: 2022
Oprawa: Kartonowa Foliowana

Recenzje