Gra Kroniki zamku Avel Skarby Bohatera (16448)
od 8 lat

Rebel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
6,57 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złKroniki zamku Avel: Skarby bohatera. Potężny rynsztunek przydatny podczas przygód!

Zestaw Kroniki zamku Avel: Skarby bohatera zawiera 3 magiczne przedmioty, które wzbogacają pulę ekwipunku do wylosowania z woreczka. Są to Kamień teleportu, Sakiewka oraz Klejnot szczęścia. Umieszczone w plecaku, te potężne przedmioty pozwolą bohaterowi zdobyć umiejętności, które ułatwią walkę o Avel.

Czym są Kroniki zamku Avel?
To oparta na współpracy gra planszowa dla całej rodziny, w której wcielamy się w bohaterów i bohaterki odpowiedzialnych za uratowanie magicznej krainy. Podczas rozgrywki stworzymy własne postacie o unikalnych imionach i specjalnym ekwipunku, a następnie będziemy eksplorować świat, poruszając się po modułowej planszy. W czasie podróży napotkamy wiele niebezpieczeństw, z którymi będzie trzeba walczyć, a każde zwycięstwo przyniesie nam określoną nagrodę: nową broń, zbroję, eliksiry i złoto. Zgromadzone dobra pozwolą nam przygotować się do finałowego starcia z Monstrum, które zagraża królestwu Avel. 


Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Kroniki zamku Avel.


od 8 lat

Szczegóły

Tytuł: Gra Kroniki zamku Avel Skarby Bohatera (16448)
Podtytuł: od 8 lat
Wydawnictwo: Rebel
Kod paskowy: 5902650616448

Recenzje