Duża lokomotywa metalowa Gordon - Tomek i Przyjaciele (HFX91/HHN38)
od 3 lat

Fisher Price

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
32,47 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złMali kolejarze mogą odgrywać swoje ulubione przygody z wyspy Sodor dzięki tej kolekcji dużych metalowych lokomotyw Tomek i Przyjaciele od Fisher-Price. Każdy kolorowy pojazd jest inspirowany inną postacią i posiada detale dobrze znane dzieciom. Maluchy mogą zebrać swoich ulubionych bohaterów, aby zabawa w popychanie lokomotyw była jeszcze bardziej różnorodna. (Lokomotywy są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności). Pociągami można bawić się z dowolnym zestawem Tomek i Przyjaciele, by przeżywać nieskończenie wiele przygód na wyspie Sodor. (Lokomotywy i zestawy do zabawy są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).

  • Kolekcja dużych metalowych lokomotyw inspirowanych ulubionymi postaciami z bajki Tomek i Przyjaciele (sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
  • Lokomotywy są kompatybilne ze wszystkimi torami Tomek i Przyjaciele (zestawy z torami sprzedawane oddzielnie, zależenie od dostępności).
  • Każda lokomotywa ma plastikowe łączniki, aby można ją było przyczepić do innych lokomotyw, pojazdów i wagoników (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności).
  • Zestaw zawiera 1 lokomotywę do popychania inspirowaną bohaterem z bajki Tomek i Przyjaciele.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Duża lokomotywa metalowa Gordon - Tomek i Przyjaciele (HFX91/HHN38)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Fisher Price
Kod paskowy: 194735072866

Recenzje