Logiquest: Zip City (edycja polska) (Uszkodzone opakowanie)
Wiek: 8+

Rebel

  • Format: 25 x 25 x 6 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (piątek 2023-03-31)
Sugerowana cena
118,76 PLN
Nasza cena
89,02 PLN
Oszczędzasz 26%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złOutlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość
Spraw, by kuliste pojazdy dotarły do właściwych miejsc!

Witaj w Zip City - ruchliwym mieście przyszłości, w którym wszyscy podróżują w zip sferach. To kule, toczące się po ogromnych krętych torach, pędząc do celu z prędkością błyskawicy. Poruszają się dzięki sile grawitacji, więc trasa i czas startu każdej z nich muszą być dokładnie zaplanowane!
 
Logiquest: Zip City to gra logiczna, w której wcielasz się w rolę bota - automatycznego kontrolera ruchu. Twoim zadaniem jest kierowanie transportem i przenoszenie całych dzielnic, aby umożliwić pasażerom podróż przez labirynty przecinających się torów. Nie ma czasu do stracenia, bo podróżnych jest coraz więcej, a dzień dopiero się zaczyna!
 
Na czym to polega?
Podczas rozgrywki będziesz układać kwadratowe kafelki (kafelki torów miejskich) na pochylonej planszy, łącząc drogi, którymi kulki (zip sfery) przemieszczają się z pozycji startowych do pozycji końcowych zgodnie z wyzwaniami przedstawionymi na kartach zadań. 
 
Każda z kart określa, jakich kafelków torów możemy użyć. Twoim zdaniem jest rozmieszczenie ich w taki sposób, by po zwolnieniu blokady kulki dotarły do miejsca przeznaczenia.
 
Czym jest Logiquest?
To seria jednoosobowych łamigłówek o prostych zasadach, będących nie lada wyzwaniem dla całej rodziny. Każda z nich dotyczy innego tematu i posiada unikalny mechanizm, pobudzający uczestników do nieszablonowego myślenia. Dzięki elementom wysokiej jakości oraz zagadkom o zróżnicowanym poziomie trudności, łamigłówki z serii Logiquest zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy.
 
Dlaczego pokochasz tę grę?
  • Logiquest: Zip City to klasyczna łamigłówka logiczna: z dostępnych elementów musimy ułożyć drogę, która zaprowadzi nas z punktu do punktu.
  • Zasady gry są bardzo proste i umożliwiają samodzielną zabawę nawet dzieciom. 
  • W pudełku znajdziemy 40 kart z zadaniami na 4 poziomach trudności.
Zawartość:
  • rozkładana plansza,
  • 40 kart zadań,
  • 8 kulek,
  • 16 kwadratowych kafelków,
  • instrukcja.
Dodatkowe informacje:
Wiek: 8+
Liczba graczy: 1 osoba
Wydawca: Rebel
Wydanie: polskie

 

Szczegóły

Tytuł: Logiquest: Zip City (edycja polska) (Uszkodzone opakowanie)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Rebel
Kod paskowy: 3558380087748
Format: 25 x 25 x 6 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.65 kg

Recenzje