Barbie Fashionistas lalka z karbowanymi włosami i piegami (HJT03)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
51,66 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złBarbie Fashionistas celebrują różnorodność i oferują nieskończone możliwości opowiadania historii i odkrywania mody. Dzięki tej szerokiej gamie lalek dzieci mogą przekonać się, jak fajnie jest wyrażać osobowość poprzez styl! Są idealnym prezentem dla kochających modę dzieci na całym świecie. Każdy sprzedawany osobno, w zależności od dostępności. Lalki nie mogą stać same. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Ta różnorodna linia Barbie Fashionistas, zaprojektowana tak, by odzwierciedlać świat, jaki widzą dziś dzieci, prezentuje jasne i modne style, które dają nieograniczone możliwości opowiadania historii.
  • Ta lalka Barbie ma mnóstwo uroczych piegów i skręcone brązowe włosy! Super zabawne akcesoria, takie jak fioletowa torba na ramię i zielone klapki, podkreślają jej osobowość.
  • Piękne koralowce i błękity wirują na jej sukience w marmurkowy tęczowy nadruk! Siateczkowe rękawy z odkrytymi ramionami dodają odjazdowej estetyki.
  • Dzięki tak wszechstronnemu i stylowemu wyglądowi ta lalka Barbie jest gotowa na każdą przygodę, o której marzą dzieci!
  • Dzieci w wieku od 3 lat mogą kolekcjonować inne lalki Barbie Fashionistas, aby mieć jeszcze więcej zabawy z przyjaciółmi i modą podczas zabawy!

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Barbie Fashionistas lalka z karbowanymi włosami i piegami (HJT03)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735094394

Recenzje