Barbie Fashionistas lalka w serduszkowej sukience (HJT04)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
51,66 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złBarbie Fashionistas celebrują różnorodność i oferują nieskończone możliwości opowiadania historii i odkrywania mody. Dzięki tej szerokiej gamie lalek dzieci mogą przekonać się, jak fajnie jest wyrażać osobowość poprzez styl! Są idealnym prezentem dla kochających modę dzieci na całym świecie. Każdy sprzedawany osobno, w zależności od dostępności. Lalki nie mogą stać same. Kolory i zdobienia mogą się różnić.

  • Ta różnorodna linia Barbie Fashionistas, zaprojektowana tak, by odzwierciedlać świat, jaki widzą dziś dzieci, prezentuje jasne i modne style, które dają nieograniczone możliwości opowiadania historii.
  • Ta lalka Barbie ma krągłe ciało i długie włosy z różowymi pasemkami! Okulary przeciwsłoneczne w kształcie serca i pastelowe buty na platformie podkreślają jej osobowość.
  • Jej urocza brzoskwiniowa sukienka sweterkowa ma prążkowany dekolt i krótkie rękawy; jego kolorowy nadruk serca sprawi, że każdy dzień będzie trochę słodszy!
  • Dzięki tak wszechstronnemu i stylowemu wyglądowi ta lalka Barbie jest gotowa na każdą przygodę, o której marzą dzieci!
  • Dzieci w wieku od 3 lat mogą kolekcjonować inne lalki Barbie Fashionistas, aby mieć jeszcze więcej zabawy z przyjaciółmi i modą podczas zabawy!

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Barbie Fashionistas lalka w serduszkowej sukience (HJT04)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735094240

Recenzje