Pojazdy Hot Wheels Monster Truck 1:64 Color Shifters 3-pak (HGX20)
od 0 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
104,80 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złTe pojazdy Hot Wheels Monster Trucks Color Shifters w skali 1:64 zapewniają doskonałą zabawę pełną kraks, a do tego mają funkcję zmiany koloru - to jak mieć dwa pojazdy w jednym. W zestawie są 3 Monster Trucki, więc można uzyskać aż sześć różnych wersji wyglądu! Wystarczy zanurzyć pojazdy Color Shifters w zimnej wodzie, aby podziwiać magiczną transformację zmiany koloru. A potem użyj ciepłej wody i wróć do początkowej wersji. Możesz powtarzać to tyle razy, ile chcesz: do wyboru masz 2 opcje graficzne. W tym zestawie są Mega Wrex, The 909 i Night Shifter, a w sprzedaży dostępnych jest tak dużo pojazdów Monster Trucks Color Shifters, że fani motoryzacji będą chcieli zebrać je wszystkie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Postaw na totalną demolkę z 3 pojazdami Hot Wheels Monster Trucks Color Shifters w skali 1:64. Każdy z nich ma po 2 wersje kolorystyczne!
  • nurz pojazd w zimnej wodzie, aby "magicznie" zmienił kolor, a potem wrzuć go do ciepłej wody i podziwiaj, jak wraca do oryginalnego wyglądu. Tę niezwykłą transformację możesz powtarzać do woli, aby mieć dwa pojazdy w jednym.
  • W zestawie są Mega Wrex, The 909 i Night Shifter w skali 1:64 z niesamowitymi zdobieniami i ogromnymi kołami charakterystycznymi dla Monster Trucków.

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazdy Hot Wheels Monster Truck 1:64 Color Shifters 3-pak (HGX20)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735059935

Recenzje