Fotelik samochodowy Luuk Fix I-Size Black Carbon (LO-LUUK FIX I-SIZE BLACK)

Lionelo

  • Format:

    44 x 41 x 20 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
221,76 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złFotelik samochodowy Lionelo Luuk Fix i-Size Black Carbon

Wygodny i funkcjonalny fotelik samochodowy Lionelo Luuk Fix i-Size został wyposażony w łatwy system montażu, komfortowe siedzisko i podłokietniki dla małych podróżników.

Bezpieczeństwo w czasie jazdy

Fotelik samochodowy Lionelo Luuk Fix Black Carbon i-Size idealnie sprawdzi się, gdy Twoje dziecko wyrośnie już z niemowlęcego fotelika do jazdy. Stworzony został z myślą o starszych maluchach, w grupie wzrostowej pomiędzy 125 cm a 150 cm i w przedziale wagowym pomiędzy 22 a 36 kilogramów. Bezpieczeństwo zapewni stabilny montaż z wykorzystaniem systemu ISOFIX i pasów samochodowych, lub samych pasów. Dzięki Lionelo Luuk Fix i-Size samochodowe pasy bezpieczeństwa, którymi przypięte jest dziecko będą we właściwej pozycji.

Komfort malucha
Wygoda nawet w czasie dalekiej podróży? Fotelik samochodowy Lionelo Luuk Fix i-Size został zaprojektowany tak, aby dziecko mogło się spokojnie odprężyć nawet w czasie długich godzin w samochodzie. A to za sprawą między innymi podłokietników, które nie tylko odpowiadają za komfort, lecz również utrzymują pasy we właściwym miejscu. Na uwagę zasługuje też szerokie miękkie siedzisko, które dodatkowo pokryto pianką EPE.

Użyte materiały
W Lionelo Luuk Fix i-Size zastosowano wyłącznie najwyższej jakości materiały. Połączenie wysokiej jakości plastiku z pianką EPE   gwarantuje, że całość będzie Wam służyć przez naprawdę wiele podróży! Dodatkowo  poszycie można łatwo zdjąć i wyprać.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.Szczegóły

Tytuł: Fotelik samochodowy Luuk Fix I-Size Black Carbon (LO-LUUK FIX I-SIZE BLACK)
Wydawnictwo: Lionelo
Kod paskowy: 5903771705240
Format:

44 x 41 x 20 cm


Recenzje