Gravitrax - Power Dodatek Bridge (27469)
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 11.3 x 11.3 x 5.5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
0 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Gravitrax - Power Dodatek Bridge otwiera nowy wymiar w systemie torów kulowych GraviTrax. W połączeniu z aplikacją GraviTrax POWER każdy tor POWER może być sterowany cyfrowo.

Gravitrax - Power Dodatek Bridge pozwala sterować wszystkimi torami POWER, programować je i odkrywać inne ekscytujące funkcje za pośrednictwem aplikacji.

Sterowanie i programowanie trajektorii piłki za pomocą smartfona lub tabletu? Z GraviTrax POWER Element Connect i aplikacją GraviTrax POWER nie ma problemu! Funkcje, takie jak zdalne sterowanie, programowanie, pomiar czasu, a nawet dźwięk, zapewniają urozmaiconą zabawę i pozwalają wkroczyć w świat programowania.

GraviTrax to elastyczny, interaktywny system piłek dla dzieci od 8 roku życia: dzięki GraviTrax dzieci, młodzież i dorośli nie tylko budują proste tory dla piłki. Tworzą unikalne światy orbitalne. Swobodne projektowanie trajektorii kulek i badanie zachowania się kulek pogłębia zrozumienie nauki i grawitacji. Wszechświat GraviTrax obejmuje trzy ekscytujące linie – CORE, PRO i POWER. Wszystkie linie i produkty GraviTrax można ze sobą dowolnie łączyć. Niezliczone rozszerzenia z klasycznymi elementami konstrukcyjnymi lub kamieniami, które pozwalają na akcję i sztuczki, pozwalają na nieskończenie powiększanie uniwersum GraviTrax. W ten sposób każdy może indywidualnie zagłębiać się, próbować i rozwijać się ponad siebie.

Wymagane baterie: 2 x LR3 (niedołączone)

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax - Power Dodatek Bridge (27469)
Podtytuł: Wiek: 8+
Wydawnictwo: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556274697
Rok wydania: 2023
Format: 11.3 x 11.3 x 5.5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje