Lalka Monster High Straszysekrety Seria 2 Błyszcząca Cleo De Nile (HNF76)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
173,53 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złLalka Monster High Straszysekrety Seria 2 Błyszcząca Cleo De Nile

Linia Straszysekrety powraca - tym razem z Serią Błyszczącą! Te lalki Monster High zapewniają upiornie świetną zabawę podczas odkrywania ponad 19 niespodzianek, takich jak stylowe ubranka, akcesoria i elementy tematyczne. Farbka Color Reveal na kluczykach i odkrywanie ukrytych niespodzianek dodają zabawie magii i tajemniczości, a szafka w kształcie trumny doskonale nadaje się do przechowywania elementów i zabawy. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalka z punktami zgięcia. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Lalka Cleo De Nile Straszysekrety z serii Błyszczącej oraz jej ubranka mają mnóstwo mieniących się, perłowych detali. Otwórz jej szafkę, aby sprawdzić, co jest w środku!
  • Czas na odkrycie sekretów! Zmyj czarną farbkę Color Reveal z czterech kluczy i otwórz cztery odpowiadające im przegródki, aby odkryć ukryte niespodzianki.
  • Po zabawie w odkrywanie niespodzianek szafka w kształcie trumny służy za pojemnik do przechowywania lalki, akcesoriów i ubranek, a także element urozmaicający odgrywane historyjki.
  • Cleo De Nile ma błyszczący złocisty makijaż i pasemka. Lalka jest ubrana w inspirowany jej upiornym rodowodem mumii strój, którego elementy można dowolnie łączyć z innymi.
  • W zestawie jest mnóstwo akcesoriów zachęcających do zabawy z wyobraźnią i wyrażania własnego stylu, takich jak futerkowa narzutka, stylowy turban, torebka i biżuteria. Dowolnie łącz elementy, aby stworzyć ponad 125 kreatywnych kombinacji.
  • Odkryj też inne lalki i zestawy Monster High, idealne na prezent, do zabawy modą oraz wymyślania strasznie fajnych przygód. Inne lalki oraz zestawy do zabawy są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka Monster High Straszysekrety Seria 2 Błyszcząca Cleo De Nile (HNF76)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735139293

Recenzje