Zestaw Psi Patrol Film 2: Podwodna baza (6067496)
od 3 lat

Spin Master

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
692,30 PLN
Nasza cena
629,33 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 629,33 zł  • LOTNISKOWIEC PSI PATROL HQ: Mierzący ponad 60 cm długości, ekscytujący lotniskowiec Psiego Patrolu z dwiema wyrzutniami pojazdów zawiera kolekcjonerską figurkę Chasea i jego pojazd Mighty Pups!
  • ŚWIATŁA, DŹWIĘKI I TRANSFORMACJA: Naciśnij centrum dowodzenia, aby przełączyć się w tryb ratunkowy i odsłonić meteor, a następnie obróć czerwone pokrętło, aby włączyć światła, dźwięki i zobaczyć obrazy na projektorze!
  • FIGURKA I POJAZD MIGHTY PUPS: Zaprojektowany z oryginalnymi detalami i stylizacją z filmu PAW Patrol: The Mighty Movie, Chase i jego ratunkowy samochód wyścigowy wyglądają dokładnie tak, jak w nowym filmie o Psim Patrolu!
  • ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Poszerz swoją kolekcję zabawek z Psiego Patrolu dla dziewczynek i chłopców o zabawkowe ciężarówki, figurki, odlewane samochodziki, dinozaury, pluszaki, gry planszowe, puzzle i nie tylko!
  • ZABAWKI EDUKACYJNE: Zabawki z Psiego Patrolu dla przedszkolaków i maluchów to świetne prezenty dla dzieci, które lubią zabawę samochodzikami, figurkami i zestawami zabawek jako alternatywę dla lalek lub kolejek.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw Psi Patrol Film 2: Podwodna baza (6067496)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Spin Master
Kod paskowy: 778988486245

Recenzje