Cobi, Piesek z domkiem - wersja limitowana z Dalmatyńczykiem

Cobi

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
0 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Po części jest to zabawka konstrukcyjna, po części niespodzianka po rozpakowaniu, po części milutki interaktywny pluszak. Teraz Twoje dziecko może stworzyć dom, który jest naprawdę magiczny! Po złożeniu ścian i dachu, nadszedł czas na rozłożenie maty powitalnej i napełnienie miski z wodą dla szczeniaka. Dzieci będą zdumione, gdy zobaczą, jak słodkie odciski małych łap magicznie pojawiają się na macie! Wow! Wygląda na to, że ktoś właśnie przyjechał! Jeszcze tylko kilka rzeczy do zrobienia - nadanie imienia szczeniakowi i przyczepienie go do budy. Teraz nadszedł czas na prawdziwą niespodziankę.

Co to za dźwięk dochodzący ze środka? Otwórz drzwi! Wow! Uroczy szczeniak dalmatyńczyk pojawił się znikąd, aby Twoje dziecko mogło go pokochać! Którego szczeniaka dostanie? Czy będzie miał brązowe czy niebieskie oczy?

Ten słodki piesek jest zabawny i interaktywny, wydaje ponad 25 dźwięków. Reaguje na dotyk dziecka tak, jak prawdziwe zwierzątko. W zestawie znajduje się nawet zabawkowa kość do gryzienia i zabawy! Zestaw zawiera certyfikat adopcji, który można wypełnić.

Dzieci mogą wielokrotnie powtarzać magiczne przybycie.

Zawartość zestawu: domek, interaktywny pluszak dalmatyńczyk, mata z miską na wodę, tabliczka z imieniem, zabawkowy młoteczek i gwoździki, zabawka kość, certyfikat adopcji i instrukcja.

Baterie: Wymagane 2 baterie AA, załączone baterie służą do celów demonstracyjnych

Szczegóły

Tytuł: Cobi, Piesek z domkiem - wersja limitowana z Dalmatyńczykiem
Wydawnictwo: Cobi
Seria: Little Live Pets
Kod paskowy: 630996264836
Rok wydania: 2023

Recenzje