Gigant wywrotka - różowy (65021)
Wiek: 1+

Wader

  • Format: 55 x 32 x 36 cm
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
181,40 PLN
Nasza cena
129,04 PLN
Oszczędzasz 29%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,04 zł

Gigant Truck Wywrotka to fantastyczny, duży samochód o długości 55 cm. Pojazd posiada zaczep z przodu (możliwość zamontowania sznurka, linki do ciągnięcia) i z tyłu. Zaczep z tyłu umożliwia dołączenie przyczepy, np. z zestawu Gigant Traktor z przyczepą. Wywrotka posiada otwierany kiper z wygodnym uchwytem, na którym dziecko może przewozić, co tylko zechce. Dzieciaki pokochają możliwość ładowania, rozładowywania i przewożenia ulubionych zabawek, a także zwariowanej jazdy w domu i ogrodzie. Najmłodsi mogą samodzielnie poruszać się siedząc w samochodzie i odpychając się nóżkami.

Ogromna wytrzymałość (nośność do 150 kg) gwarantuje wspaniałą zabawę zarówno samemu, jak i w towarzystwie przyjaciół oraz rodziców. Solidna i trwała, wielofunkcyjna konstrukcja rozpali serca wszystkich małych wielbicieli pojazdów ciężarowych i będzie im służyć latami.

Zabawa Wywrotką Gigant Truck pobudzi wyobraźnię najmłodszych, wspiera umiejętności manualne i koordynację ruchową dziecka, a różnokolorowe elementy pomogą w poznawaniu świata kolorów.

Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci. Nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.
  • solidna i trwała konstrukcja, ogromna wytrzymałość (nośność do 150 kg)
  • gigantyczna wywrotka o dł. 55 cm, posiada otwierany kiper z wygodnym uchwytem
  • 2 zaczepy – z przodu i z tyłu (można doczepić inny pojazd lub przyczepę z serii Gigant oraz linkę do ciągnięcia)
  • może służyć jako pojazd do przewożenia różnych przedmiotów czy zabawek
  • wykonana z najwyższej jakości, trwałego i wytrzymałego na warunki atmosferyczne tworzywa, bezpieczna, wyprodukowana zgodnie z normami unijnymi
  • zabawa z wykorzystaniem Gigant Truck Wywrotka pobudza wyobraźnię dziecka, wspiera rozwój jego umiejętności manualnych i koordynacji ruchowej oraz wprowadza w świat kolorów
  • odpowiednia dla dzieci 1+

Szczegóły

Tytuł: Gigant wywrotka - różowy (65021)
Podtytuł: Wiek: 1+
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694650213
Rok wydania: 2023
Format: 55 x 32 x 36 cm

Recenzje