Pojazd z figurką Psi Patrol Film 2 Chase (6067515/20143007)
od 0 lat

Spin Master

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
104,50 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPołącz siły z Chasem i przeżyj ekscytujące przygody ratunkowe prosto z dużego ekranu w jego pojeździe ratunkowym Psi Patrol: The Mighty Movie! Ten zabawkowy pojazd policyjny Psiego Patrolu ma 18 cm długości i ponad 7 cm. wysokości, ma wyjątkowo dopracowany wygląd i ekscytujące efekty dźwiękowe, z zsynchronizowanymi efektami świetlnymi.

W centrum tej fantastycznej zabawki znajduje się dzielny szczeniak-bohater Chase, który pojawił się w zupełnie nowym, ekscytującym mundurze z przezroczystymi elementami. Aby rozpocząć niezapomnianą zabawę, wystarczy umieścić figurkę Chasea w kokpicie pojazdu. Wtedy magicznie ożywa cały pojazd! Rozświetlają się światła, rozlegają realistyczne dźwięki, przestrzeń wypełnia muzyka i radosne szczekanie. To niezapomniane wrażenia dźwiękowe i świetlne, które zachwycą każde dziecko.

Ruchome koła policyjnego radiowozu zapewniają płynną jazdę, co dodaje jeszcze więcej realizmu i przyjemności podczas zabawy. Figurka Chasea potrafi poruszać głową, co pozwala na dodatkowe interakcje

  • Pojazd z figurką Chasea prosto z najnowszej kinowej ekranizacji filmu Psi Patrol
  • Pojazd wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe uruchamiane przez figurkę umieszczoną w jego wnętrzu
  • Przeźroczyste elementy figurki świecą gdy szczeniak jest umieszczony w pojeździe
  • Pojazd policyjny wyposażony w obracające się koła

od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd z figurką Psi Patrol Film 2 Chase (6067515/20143007)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: Spin Master
Kod paskowy: 5903076513342

Recenzje