Pojazd z figurką Psi Patrol Film 2 Rubble (6067515/20143010)
od 3 lat

Spin Master

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
104,50 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPołącz siły z Rubblem i przeżyj ekscytujące przygody ratunkowe prosto z dużego ekranu w jego pojeździe ratunkowym Psi Patrol: The Mighty Movie! Ta zabawkowa maszyna budowlana Psiego Patrolu ma 18 cm długości i ponad 9 cm. wysokości, ma wyjątkowo dopracowany wygląd, ruchome ramię, walec i ekscytujące efekty dźwiękowe, z zsynchronizowanymi efektami świetlnymi.

W centrum tej fantastycznej zabawki znajduje się dzielny szczeniak-bohater Rubble, który pojawił się w zupełnie nowym, ekscytującym mundurze z przezroczystymi elementami. Aby rozpocząć niezapomnianą zabawę, wystarczy umieścić figurkę szczeniaka w kokpicie pojazdu. Wtedy magicznie ożywa cały pojazd! Rozświetlają się światła, rozlegają realistyczne dźwięki, muzyka i radosne szczekanie. To niezapomniane wrażenia dźwiękowe i świetlne, które zachwycą każde dziecko.

Ten wspaniały zestaw Psi Patrol posiada również ruchome ramię z kulą wyburzeniową i walec, dzięki którym dzieci mogą organizować akcje ratunkowe i udawać się na wirtualne misje. Figurka Rubbla potrafi poruszać głową, co pozwala na dodatkowe interakcje.

  • Pojazd z figurką Rubble prosto z najnowszej kinowej ekranizacji filmu Psi Patrol
  • Pojazd wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe uruchamiane przez figurkę umieszczoną w jego wnętrzu
  • Przeźroczyste elementy figurki świecą gdy szczeniak jest umieszczony w pojeździe
  • Pojazd budowlany wyposażony w ruchome ramię z kulą wyburzeniową i walec

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd z figurką Psi Patrol Film 2 Rubble (6067515/20143010)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Spin Master
Kod paskowy: 5903076513373

Recenzje