Pojazd z figurką Psi Patrol Film 2 Sky (6067515/20143011)
od 3 lat

Spin Master

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
104,50 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złPołącz siły ze Skye i przeżyj ekscytujące przygody ratunkowe prosto z dużego ekranu w jej samolocie ratunkowym Psi Patrol: The Mighty Movie! Ten zabawkowy pojazd Psiego Patrolu ma 18 cm długości i ponad 8 cm. wysokości, ma wyjątkowo dopracowany wygląd i ekscytujące efekty dźwiękowe, z zsynchronizowanymi efektami świetlnymi.

W centrum tej fantastycznej zabawki znajduje się dzielny szczeniak-bohater Skye, która pojawiła się w zupełnie nowym, ekscytującym mundurze z przezroczystymi elementami. Aby rozpocząć niezapomnianą zabawę, wystarczy umieścić figurkę Skye w kokpicie pojazdu. Wtedy magicznie ożywa cały pojazd! Rozświetlają się światła, rozlegają realistyczne dźwięki, przestrzeń wypełnia muzyka i radosne szczekanie. To niezapomniane wrażenia dźwiękowe i świetlne, które zachwycą każde dziecko.

Ruchome koła samolotu zapewniają płynną jazdę, co dodaje jeszcze więcej realizmu i przyjemności podczas zabawy. Figurka Skye potrafi poruszać głową, a samolot składać skrzydła, co pozwala na dodatkowe interakcje

  • Samolot z figurką Skye prosto z najnowszej kinowej ekranizacji filmu Psi Patrol
  • Pojazd wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe uruchamiane przez figurkę umieszczoną w jego wnętrzu
  • Przeźroczyste elementy figurki świecą gdy szczeniak jest umieszczony w pojeździe
  • samolot posiada składane skrzydła oraz obracające się koła

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Pojazd z figurką Psi Patrol Film 2 Sky (6067515/20143011)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Spin Master
Kod paskowy: 5903076513380

Recenzje