Kalendarz adwentowy księżniczki Disney Princess (HLX06)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
192,67 PLN
Nasza cena
156,70 PLN
Oszczędzasz 19%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 156,70 złŚwiętuj okres świąteczny dzięki kalendarzowi adwentowemu Disney Princess! Fani będą zachwyceni odliczaniem do świąt dzięki 24 dniom pełnym zabawnych niespodzianek inspirowanych ich ulubionymi filmami Disneya. Prezenty obejmują 4 małe lalki księżniczki w świątecznych stylizacjach, 5 ulubionych postaci przyjaciół, 16 akcesoriów i zimową scenę z dodatkowymi wyskakującymi elementami do zabawy z opakowania. Lalki nie mogą stać same. Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Zainspirowany najpopularniejszymi filmami Disneya, ten specjalny Kalendarz Adwentowy przynosi 24 dni niespodzianek Disney Princess!
  • Dzieci będą zachwycone odliczaniem do świąt dzięki 24-dniowym prezentom: każdego dnia specjalna niespodzianka!
  • Prezenty obejmują 4 małe lalki księżniczki (3,5 cala) Tianę, Kopciuszka, Ariel i Belle ze zdejmowanymi spódnicami o tematyce świątecznej i zimowymi pelerynami.
  • W zestawie także 4 figurki przyjaciół: Flądra i Sebastian z Małej Syrenki, Jaq z Kopciuszka, Lumiere z Pięknej i Bestii oraz Naveen z Księżniczki i Żaby.
  • Pakiet zawiera zimową scenę do zabawy i prezentowania niespodzianek, a także dodatkowe wyskakujące elementy do zabawy, takie jak choinka i bałwan.
  • Fani mogą zebrać wszystkie lalki i zestawy zabawek Disney Princess i zbudować najlepsze królestwo na święta! Każdy sprzedawany osobno, w zależności od dostępności.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Kalendarz adwentowy księżniczki Disney Princess (HLX06)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Mattel
Kod paskowy: 194735121236

Recenzje