Figurka Barbie Szczypta Magii Pegaz Światła i dźwięki (HLC40)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
2 - 4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
236,90 PLN
Nasza cena
192,68 PLN
Oszczędzasz 19%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 192,68 złPozwól wyobraźni wznieść się na skrzydłach tego różowego pegaza Barbie! Dzieci mogą odgrywać swoje ulubione sceny z filmu Barbie Dotyk magii lub wymyślać własne fantastyczne przygody. Pegaz ma tęczowe światła i dźwięki aktywowane na kilka sposobów. W zestawie jest także magiczny szczeniak i słodkie akcesoria! Kolory i dekoracje mogą się różnić.

  • Zainspirowany przygodami z filmu Barbie Dotyk magii, ten magiczny pegaz jest wyposażony w dziesięć różnych akcesoriów oraz funkcje świetlne i dźwiękowe!
  • Pegaz Barbie ma jaskraworóżową grzywę i ogon, a także błyszczące, tęczowe skrzydła! Jej pokazy świetlne i dźwiękowe aktywowane są na trzy różne sposoby.
  • Dzieci mogą nacisnąć jej naszyjnik lub poruszyć skrzydłami, aby zobaczyć tęczowe światła i usłyszeć magiczne dźwięki, w tym piosenkę przewodnią Barbie A Touch of Magic.
  • Następnie mogą zaspokoić jej apetyt na słodycze lodami i ciastem marchewkowym, słuchając, jak przeżuwa i rży!
  • W zestawie dziesięć akcesoriów: przyjaciel szczeniaka z magiczną niespodzianką w kształcie skrzydła, dwie przekąski, grzebień, pięć spinek i świecące pudełko do przechowywania chmurek ułatwiające czyszczenie.
  • Zabawki i lalki Barbie Dotyk Magii to czarujący prezent dla dzieci w wieku od 3 lat. Mogą zebrać je wszystkie i zapewnić jeszcze więcej fantastycznej zabawy! Każdy sprzedawany osobno, w zależności od dostępności.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Figurka Barbie Szczypta Magii Pegaz Światła i dźwięki (HLC40)
Podtytuł: od 3 lat
Producent: Mattel
Kod paskowy: 194735111992

Recenzje