Gra WHOT! Playmobil (WM03953-ML1-12)
od 5 lat

Winning Moves

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
32,99 PLN
Nasza cena
26,83 PLN
Oszczędzasz 19%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26,32 złWHOT! Playmobil

Szybka gra karciana dla dzieci od 5 roku życia? Wybierz WHOT! W tej odsłonie gry na kartach znalazły się ulubione figurki wszystkich fanów Playmobil! Proste zasady gry i emocjonująca rozgrywka spodoba się całej rodzinie. Pozbądź się kart, by wygrać rozgrywkę. Czujesz niedosyt? Wydłuż rozgrywkę według wariantu gry nokaut.

Jak grać w WHOT! Playmobil?

Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart, dopasowując od siebie symbole lub numery. Przed rozpoczęciem gry potasuj talię i rozdaj każdemu graczowi po 6 kart. Z pozostałych utwórz zakryty stos dobierania. Odsłoń pierwszą kartę ze stosu i połóż na środku. Od teraz to stos dopasowania. Pierwszy z graczy musi dołożyć do stosu dopasowania kartę z takim samym symbolem lub numerem. Wyjątkiem jest karta WHOT!, która zastępuje dowolny symbol lub numer. Jeśli gracz nie może dopasować żadnej z kart, pobiera nową kartę ze stosu dobierania. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich kart.

Wydłużony Nokaut

Klasyczna rozgrywka to za mało? Wypróbuj nokaut - wariant gry, w którym sumuje się punkty. Gdy pierwszy z graczy pozbędzie się kart, pozostałe osoby sumują liczby na swoich kartach. Wynik należy zapisać w dołączonym notesie. Gracze z ilością punktów 100 lub więcej wypadają z dalszej gry! Wygrywa gracz, który najdłużej utrzyma się w rozgrywce.


od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Gra WHOT! Playmobil (WM03953-ML1-12)
Podtytuł: od 5 lat
Producent: Winning Moves
Kod paskowy: 5036905053044

Recenzje