Gra Monopoly Sailor Moon Czarodzieje (WM00031-POL-6)
od 8 lat

Winning Moves

Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
199,99 PLN
Nasza cena
175,50 PLN
Oszczędzasz 13%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 175,50 złMonopoly Sailor Moon

Dzięki Monopoly Sailor Moon masz szansę przeżyć niezapomnianą przygodę z postaciami z kultowego anime Salior Moon S. Zawalcz o cztery talizmany/ bronie i zdobądź wieczne artefakty o niewyobrażalnej mocy!  

Rei, przyjaciółkę Usagi, dręczą niepokojące wizje rychłego końca świata, podczas gdy w mieście pojawia się nowy wróg. Dotknięty szaleństwem i obsesją profesor Tomoe, przywódca Bractwa Śmierci, przeprowadza ataki na niewinnych ludzi wposzukiwaniu trzech wyjątkowych kryształów czystego serca. Usagi jest gotowa stawić czoła śmiertelnie niebezpiecznemu przeciwnikowi, podobnie jak nowe i potężne Wojowniczki, które same poszukują talizmanów. 

Sprawdź, ile aktów własności uda ci się zebrać i czy uda ci się doprowadzić przeciwników do bankructwa!

Monopoly Sailor Moon

Monopoly Sailor Moon to gra przeznaczona dla wszystkich fanów kultowego anime. W tej kolekcjonerskiej edycji będziesz mógł wejść w posiadanie ulubionych bohaterów. Stawiaj domki i hotele i pomnażaj wysokość czynszu, który pobierasz od pozostałych graczy. Wybierz swój kolekcjonerski pionek spośród przedmiotów związanych z bohaterami i przemierzaj planszę Monopoly. 

Zasady gry Monopoly Sailor Moon

Zasady gry są podobne do zasad obowiązujących w klasycznej wersji gry Monopoly. Po rozłożeniu planszy i wyborze jednego z 6 kolekcjonerskich pionków należy rozdać każdemu z graczy odpowiednią liczbę banknotów. Rozgrywkę rozpoczyna osoba, która wyrzuci najwięcej oczek na kostce. W trakcie każdej kolejki rzuć dwiema kostkami, a następnie rusz się o liczbę pól równą sumie wyrzuconych oczek. Trafisz na jedną z postaci, którą będziesz mógł zakupić, gdy tylko okaże się dostępna, a Ciebie będzie na nią stać. Tradycyjne karty Szansa oraz Kasa Społeczna to w tej edycji Miłość i Przyjaźń weź jedną z tych kart i zastosuj się do podanej na niej instrukcji. Uważaj na własność pozostałych graczy i postaraj się nie trafić do więzienia! Pamiętaj, że Twoim celem jest nie tylko bogacenie się kosztem innych, ale również doprowadzenie ich do bankructwa.


od 8 lat

Szczegóły

Tytuł: Gra Monopoly Sailor Moon Czarodzieje (WM00031-POL-6)
Podtytuł: od 8 lat
Producent: Winning Moves
Kod paskowy: 5036905037785

Recenzje