Zestaw figurek Przygoda z samochodem i przyczepą dla konia (42535)
od 5 lat

Schleich

Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
357,63 PLN
Nasza cena
318,27 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 318,27 złPrzygoda z samochodem i przyczepą dla konia

Przygoda z autem i przyczepą dla koni z serii schleich HORSE CLUB zakończy się dla Hanny i jej taty pierwszym wielkim turniejem.

Hannah i jej tata przeżywają wspaniałą przygodę z autem i przyczepą na konie z serii schleich HORSE CLUB! Różnorodne funkcje oferują liczne możliwości zabawy. Siedzenia w przestronnym SUV-ie można rozłożyć, dzięki czemu pan Kramer może tam schować różne reczy, na przykład rozkładany namiot oraz liczne akcesoria jeździeckie, czyli hełm, siodło, uzdę, wiadro i skrzynkę z narzędziami do czyszczenia łącznie ze szczotką do masażu i zgrzebłem. Poza tym jest tam także odczepiana drabina. Hannah nie tylko pracowicie trenowała do turnieju, ale także ćwiczyła ze swoją klaczą holsztyńską wchodzenie i wychodzenie z odczepianej przyrzepy dla koni. Dzięki jej pewnemu i spokojnemu podejściu, koń świetnie da się prowadzić na kantarze stajennym w tę i z powrotem. Aby klacz dobrze zniosła podróż w przyczepie, zawieszono w niej siatkę na siano i położono bale z sianem.

  • Z doczepianą przyczepą!
  • Namiot da się rozłożyć i złożyć!
  • Figurki są w pełni ruchome!
  • Figurki schleich Figuren modelowane są z ogromną dbałością o szczegóły i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej.
  • Artykuł należy do serii tematycznej HORSE CLUB i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-12 lat.

od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Zestaw figurek Przygoda z samochodem i przyczepą dla konia (42535)
Podtytuł: od 5 lat
Producent: Schleich
Kod paskowy: 4059433573014

Recenzje