Kapitan Nauka. Zabawy logopedyczne. Leśne harce

Edgard

  • Rok wydania: 2023
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
39,90 PLN
Nasza cena
28,97 PLN
Oszczędzasz 28%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28,13 zł

Czas na logopedyczne harce dla przedszkolaków! Leśne zwierzątka zapraszają do wspólnych zabaw wspierających poprawną wymowę.

„Zabawy logopedyczne. Leśne harce”
(3–7 lat) to zestaw 70 zabaw logopedycznych i ruchowych, które pomagają ćwiczyć język, buzię oraz całe ciało, a przy okazji dostarczają mnóstwo okazji do fantastycznej zabawy. Przedszkolaki będą robić to, co lubią najbardziej, czyli skakać, tańczyć, mlaskać, cmokać, stroić miny, sylabować, wymyślać wyrazy i wydawać śmieszne odgłosy.

Zabawy logopedyczne opracowane przez neurologopedę Urszulę Petrycką to świetny sposób na rozwijanie umiejętności poprawnej artykulacji głosek, a także kształtowanie umiejętności społecznych poprzez zachętę do współpracy i interakcji z innymi. Można bawić się również w pojedynkę, dzięki czemu przedszkolak skoncentruje się na rozwoju umiejętności logopedycznych i motorycznych, takich jak utrzymywanie równowagi, kontrola i planowanie ruchu. Dzięki „Leśnym harcom” ćwiczenia logopedyczne staną się nie tylko efektywne, lecz także wciągające.

Książeczka może stanowić uzupełnienie gry logopedycznej „Leśny bal”. Karty z tej książeczki dołącza się do kart z gry „Leśny bal” lub używa ich samych, by urozmaicić rozgrywki.

Na kartach tej książeczki znajdziecie zabawy artykulacyjne i ruchowe, które rozśmieszą, zaskoczą oraz rozładują energię przedszkolaków. Wykorzystują one naturalny sposób uczenia się dzieci przez działanie i stanowią doskonałą profilaktykę logopedyczną. Polecam zabawy z leśnymi przyjaciółmi wszystkim przedszkolakom. - Ula Petrycka – neurologopedka, autorka bloga Kiedy do logopedy oraz kursu dla rodziców Rozgada się.

Rozwój
: mowy, wyobraźni przestrzennej, koncentracji, koordynacji oko-ręka

Zawartość: 70 kart + kostka + instrukcja

Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. Zabawy logopedyczne. Leśne harce
Autor: Gołaszewska Izabela, Petrycka-Fruga Urszula
Wydawnictwo: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
ISBN: 9788367816823
Języki: polski
Rok wydania: 2023

Recenzje