Wiertarko - wkrętarka elektroniczna Black + Decker (7600360916)
od 0 lat

Smoby

  • Format:

    17 x 5 x 22 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
83,98 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złWiertarko - wkrętarka elektroniczna Black + Decker

Oficjalny produkt na licencji renomowanej marki Black + Decker: Zestaw zawiera wiertarkę z funkcją wkrętaka. Wiernie oddaje szczegóły prawdziwego sprzętu. Gumowy uchwyt wygodnie dopasowuje się do dziecięcej rączki dla wygodny operowania.

Liczne funkcje zabawy: urządzenie działa w dwóch kierunkach obrotu. Dołączone są trzy wymienne końcówki. Zabawę urealniają efekty świetlne. Działa na baterie 2x LR6/AA (w zestawie).

Dzieci poprzez naśladowanie dorosłych i posługiwanie się ich atrybutami uczą się poznawać otaczający ich świat, aby stać się bardziej zręcznym i autonomicznym w codziennym życiu.

Zabawki z tradycją: Smoby od 1924 r. dostarcza wytrzymałe zabawki, które posłużą na lata, odpowiedzialnie wspierają zdrowy rozwój dzieci, wyprodukowane we Francji.

Zestaw ten jest najlepszym prezentem dla każdego dziecka, które lubi podejmować nowe wyzwania.

Licencjonowane warsztaty Black+Decker stworzone przez renomowanego, francuskiego producenta Smoby, który od 1924 roku umożliwia dzieciom odkrywanie tajemniczego świata i zasad konstrukcji.

Warsztaty od Smoby stanowią trafiony prezent dla tych dzieci, które oczekują ciekawych rozwiązań. Wykonane ze starannością o najmniejsze detale, rozwijają kreatywność i logiczne łączenie elementów konstrukcyjnych.


od 0 lat

Szczegóły

Tytuł: Wiertarko - wkrętarka elektroniczna Black + Decker (7600360916)
Podtytuł: od 0 lat
Wydawnictwo: Smoby
Kod paskowy: 3032163609162
Format:

17 x 5 x 22 cm


Recenzje