Tor samochodowy Zestaw Atak Rekina (6760)
od 4 lat

ZURU Metal Machines

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
85,46 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złMetal Machines Tor samochodowy Zestaw Atak Rekina

Staw czoło groźnemu rekinowi w fajowym torze samochodowym Metal Machines! Pokonaj dwie pętle i wskocz wprost do paszczy ryby. Czy uda Ci się wypracować odpowiednią prędkość, by rekin nie połknął Twojego pojazdu? Podejmij wyzwanie, zbuduj emocjonujący tor samochodowy i ruszaj do akcji. W zestawie znajduje się samochodzik, groźny rekin zjadający wyścigówki oraz elementy do zbudowania długiego na 2,63 m toru z dwoma pętlami!

Tor składa się z dwóch pętli kaskaderskich 360 stopni oraz wyskoczni wprost do paszczy rekina. Niebezpieczna ryba czeka na samochodziki i jest gotowa wyskoczyć, gdy tylko poczuje ich obecność! Rozpędź się na kaskaderskich pętlach, by zwalić rekina z nóg i wyjść z tej przygody cało. Zabawa pełna emocji gwarantowana!

  • METAL MACHINES SHARK PLAYSET: staw czoło groźnemu rekinowi! Wszyscy mali fani motoryzacji oraz trików kaskaderskich na pewno krzykną z radości na widok tego niesamowitego toru samochodowego!
  • Ponad 2 m najlepszej zabawy. Satysfakcja z budowania na każdym etapie, a potem nieskończone godziny najlepszych emocji z jazdy!
  • Zestaw z torem, samochodzikiem Metal Machines ZURU oraz groźnym rekinem!
  • Dla dzieci w wieku od 4 lat.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Tor samochodowy Zestaw Atak Rekina (6760)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: ZURU Metal Machines
Kod paskowy: 4894680011595

Recenzje