Lalka Monster High Straszysekrety Lagoona Blue (HNF77)
od 4 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
197,56 PLN
Nasza cena
179,62 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,62 złMonster High Straszysekrety Lagoona Blue Lalka i akcesoria Seria 2 Błyszcząca

Linia Straszysekrety powraca - tym razem z Serią Błyszczącą! Te lalki Monster High zapewniają upiornie świetną zabawę podczas odkrywania ponad 19 niespodzianek, takich jak stylowe ubranka, akcesoria i elementy tematyczne. Farbka Color Reveal na kluczykach i odkrywanie ukrytych niespodzianek dodają zabawie magii i tajemniczości, a szafka w kształcie trumny doskonale nadaje się do przechowywania elementów i zabawy. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalka z punktami zgięcia. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Lalka Lagoona Blue Straszysekrety z serii Błyszczącej oraz jej ubranka mają mnóstwo mieniących się, perłowych detali. Otwórz szafkę, aby sprawdzić, co jest w środku!
  • Czas na odkrycie sekretów! Zmyj czarną farbkę Color Reveal z czterech kluczy i otwórz cztery odpowiadające im przegródki, aby odkryć ukryte niespodzianki.
  • Po zabawie w odkrywanie niespodzianek szafka w kształcie trumny służy za pojemnik do przechowywania lalki, akcesoriów i ubranek, a także element urozmaicający odgrywane historyjki.
  • Lagoona Blue ma długie kolorowe włosy i pastelowe usta. Lalka jest ubrana w inspirowany jej upiornym rodowodem potwora morskiego strój, którego elementy można dowolnie łączyć z innymi.
  • W zestawie jest mnóstwo akcesoriów zachęcających do zabawy z wyobraźnią i wyrażania własnego stylu, takich jak futerkowa narzutka, naszyjnik, torebka i "przekąski". Dowolnie łącz elementy, aby stworzyć ponad 125 kreatywnych kombinacji.
  • dkryj też inne lalki i zestawy Monster High, idealne na prezent, do zabawy modą oraz spędzania strasznie fajnych chwil z przyjaciółmi. Inne lalki oraz zestawy do zabawy są sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka Monster High Straszysekrety Lagoona Blue (HNF77)
Podtytuł: od 4 lat
Producent: Mattel
Kod paskowy: 194735139453

Recenzje