Lalka filmowa Barbie Ryan Gosling jako Ken (HPJ97)
od 3 lat

Mattel

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
172,69 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złWitamy w świecie Barbie! Ta lalka Ken inspirowana postacią z filmu Barbie jest ubrana w pasiasty strój plażowy. Ken wyposażony w deskę surfingową planuje fantastycznie spędzić dzień. Ta lalka Ken (upamiętniająca premierę filmu Barbie) to doskonały prezent dla fanów i kolekcjonerów. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Dzięki tej kolekcjonerskiej lalce Ken możesz odtwarzać magię filmu Barbie we własnym domu. Ubrany w wygodny strój surfera Ken świetnie się bawi.
  • Ken ma na sobie pastelową koszulkę w różowe i miętowozielone paski. Dopasowane do niej szorty mają prawdziwe kieszenie!
  • Ken z platynowymi włosami, w rozpiętej koszulce i białych bucikach oraz z deską surfingową pod pachą wygląda tak stylowo, jak w filmie.
  • Ta upamiętniająca premierę filmu Barbie lalka Ken do ustawiania w różnych pozach i zapakowana w ozdobne pudełko to doskonały prezent dla fanów i kolekcjonerów!
  • Poznaj całą kolekcję z filmu Barbie, aby odkryć fantastyczne pomysły na prezenty. Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka filmowa Barbie Ryan Gosling jako Ken (HPJ97)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mattel
Kod paskowy: 194735160747

Recenzje