Psi Patrol: Jubileuszowy Zestaw Prezentowy (Uszkodzone opakowanie)

Spin Master

  • Format: 30.5 x 22.9 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
235,40 PLN
Nasza cena
173,06 PLN
Oszczędzasz 27%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 złOutlet: uszkodzenie opakowania bez wpływu na zawartość

Stwórz własne super-przygody PSIEGO Patrolu dzięki zestawowi prezentowemu figurek zabawek "Wszystkie szczeniaki na pokładzie"! Ten zestaw figurek PSIEGO Patrolu zawiera Chase'a, Marshalla, Rubble'a, Skye, Rocky'ego, Zumę, Everest, Trackera, Rexa i Liberty!

Pakiet upominkowy "Wszystkie szczeniaki na pokładzie" to największy jak dotąd zestaw prezentow z figurkami PSIEGO Patrolu, co czyni go idealnym sposobem na zebranie wszystkich ulubionych szczeniaków w tym samym czasie! Każdy szczeniak ma na sobie swój charakterystyczny uniform i posiada wiernie oddane szczegóły na każdej figurce!

Te bohaterskie szczeniaki są gotowe do ratowania dnia, więc przeżyj ponownie swoje ulubione sceny z serialu lub stwórz zupełnie nowe przygody ze wszystkimi szczeniakami z PSIEGO Patrolu! Aby przeżyć jeszcze bardziej ekscytujące misje inspirowane filmem, baw się swoimi nowymi figurkami PSI Patrol z wieżą obserwacyjną PSI Patrol (sprzedawana oddzielnie). Dzięki zabawkom PSIEGO Patrolu dziecko może odkrywać swoją wyobraźnię i rozwijać umiejętności motoryczne poprzez udawaną zabawę!

PSI Patrol figurki akcji, zabawkowe samochody, zestawy do gry i wypchane zwierzęta są idealnymi zabawkami dla chłopców i dziewczynek w wieku 3 lat i wzwyż! Zabierz do domu emocje związane z 10. rocznicą PSIEGO Patrolu już dziś, dzięki zestawowi prezentowemu "Wszystkie Szczeniaki na Pokładzie"!


Szczegóły

Tytuł: Psi Patrol: Jubileuszowy Zestaw Prezentowy (Uszkodzone opakowanie)
Producent: Spin Master
Seria: Psi Patrol
ISBN: 0778988435922
Format: 30.5 x 22.9 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje