Kicia Kocia - Pacek maskotka

Media Rodzina

  • Format: 16.0 x 12.0 cm
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
34,90 PLN
Nasza cena
30,91 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,27 złPacek - maskotka o wysokości 16 cm.

Kicia Kocia to ulubienica dzieci, natomiast ulubieńcem wszystkich rodziców jest... Pacek o zamglonym spojrzeniu! :) Lekko nieprzytomny wzrok najlepszego kolegi rezolutnej kotki od początku bawi dorosłych fanów serii. Teraz sympatyczny kociak Pacek wystąpił z kart książek i w wersji pluszowej dołączył do przyjaciółki

Pacek - maskotka 16 cm to upostaciowany bohater książek dla małych dzieci Anity Głowińskiej. Przyjaciel ulubienicy przedszkolaków wraz z Kicią Kocią i czytelnikami przeżywa pierwsze dziecięce przygody. Książeczki o Kici Koci pomagają oswoić najbliższą rzeczywistość, uczą też relacji oraz współdziałania. Uwielbiany cykl dla maluchów charakteryzuje się także wyrazistymi, kolorowymi, atrakcyjnym ilustracjami oraz prostym, zrozumiałym dla dziecka tekstem.

Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej i kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów. Ale także książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz podseria Akademia Kici Koci.


Szczegóły

Tytuł: Kicia Kocia - Pacek maskotka
Producent: Media Rodzina
Seria: Kicia Kocia
ISBN: 5904225200168
Rok wydania: 2023
Format: 16.0 x 12.0 cm

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: