Gravitrax - Zestaw Startowy - Twist (22576)
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 34 x 34 x 8 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
124,80 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Akcja Grawitacja! Zbuduj tor przygód!

Odkryj system torów grawitacyjnych, które można dowolnie łączyć i modyfikować tak, by ścieżka, którą muszą pokonać metalowe kulki, była jak najbardziej skomplikowana i ekscytująca.

Zacznij zabawę z grawitacją! Poznaj zestaw startowy Gravitrax Twist, z którym zbudujesz własny tor grawitacyjny. To idealny sposób na kreatywną zabawę, w której ogranicza Cię tylko wyobraźnia!


Zestaw zawiera ponad 100 różnorodnych elementów torów, takich jak sześciokątne płyty podstawy, tory, zakręty i płytki wysokości. Do zestawu dołączone zostały najpopularniejsze elementy akcji: spirala i trampolina, które umożliwiają niekończącą się zabawę w budowanie! Spirala pozwala kulkom pokonywać różnice wysokości z dużą prędkością, można ją indywidualnie montować na wysokość i idealnie pasuje do każdego toru. Trampolina wnosi nowy zapał i energię: to gra z grawitacją! Przekonaj się jak wysoko i daleko mogą skakać kulki?

Zestaw startowy Gravitrax Twist zawiera wszystko, co potrzebne do budowania indywidualnych torów. To nieograniczona zabawa dzięki nieskończonym możliwościom tworzenia różnorodnych i indywidualnych torów. Możesz budować samodzielnie albo skorzystać z instrukcji, która przygotowana jest na trzech poziomach trudności, każdy może od razu przystąpić do zabawy! Zestaw można łączyć ze wszystkimi liniami produktów GraviTrax, zestawami startowymi, rozszerzeniami i elementami.

Zabawa z GraviTrax pobudza wyobraźnię, rozwija zainteresowanie nauką oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom. Otwarty i pełen wyzwań charakter zabawy motywuje dzieci do majsterkowania i myślenia poza schematami. Dzięki temu dzieci z radością rozwijają cenne umiejętności, takie jak rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie i cierpliwość.

Wejdź do świata grawitacji i zbuduj ścieżkę pełną przygód!


Zawartość: 1 element spiralny, 1 element trampoliny, 1 element 3-EN-1, 1 wir, 14 zakrętów, 2 skrzyżowania, 2 przełączniki, 1 kulki i spinner, 12 cienkich klocków, 20 grubych klocków, 3 kulki, 9 krótkich prostych szyn, 6 średnich prostych szyn, 3 duże proste szyny, 1 wykończenie, 4 kartonowe półpodstawy, 6 pełnych kartonowych podstaw, 1 platforma, 1 płytka rozpryskowa, 1 płytka wykończeniowa, 2 płytki chwytające, 1 płytka swobodnego spadania i 1 instrukcja.

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax - Zestaw Startowy - Twist (22576)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556225767
Rok wydania: 2024
Format: 34 x 34 x 8 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje