Gravitrax GO - Explosive (23704)
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 22 x 22 x 5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
47,76 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Akcja Grawitacja! Zbuduj tor przygód!

Odkryj system torów grawitacyjnych, które można dowolnie łączyć i modyfikować tak, by ścieżka, którą muszą pokonać metalowe kulki, była jak najbardziej skomplikowana i ekscytująca.

Chcesz wejść do świata GraviTrax i zacząć budować własne tory grawitacyjne? Zacznij od GraviTrax GO Explosive! To pierwszy zestaw startowy dostępny w tak przystępnej cenie, dzięki któremu zbudujesz swoje pierwsze tory grawitacyjne! GraviTrax GO to idealny sposób na wejście do świata grawitacji. Baw się grawitacją i zbuduj własny tor przygód!

GraviTrax GO Explosive zawiera 39 elementów do zbudowania pełnego akcji toru. W centrum akcji jest wulkan, który wystrzeli Twoje kulki wysoko i wytworzy nową energię w Twoim systemie torów! Z użyciem tego elementu, za pomocą zaledwie jednej kulki, możesz uruchomić dodatkowe trzy! Przekonaj się jak daleko i wysoko wybuch wulkanu uniesie Twoje kulki?

Zestawy GraviTrax GO oferują wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody! Możesz budować samodzielnie albo skorzystać z instrukcji, która przygotowana jest na trzech poziomach trudności, każdy może od razu przystąpić do zabawy! Zestaw wzbogacono o cztery ekscytujące wyzwania dla kreatywnych budowniczych. Sprawdź je! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

W kolekcji są dwa warianty zestawu: GraviTrax GO Flexible i GraviTrax GO Explosive, każdy z nich z innym elementem akcji, który zapewni odważne akrobacje dla kulek.

Zestawy Gravitrax GO można łączyć ze wszystkimi liniami produktów GraviTrax, zestawami startowymi, rozszerzeniami i elementami, dzięki czemu zabawy nie będzie końca!

Zabawa z GraviTrax pobudza wyobraźnię, rozwija zainteresowanie nauką oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom. Otwarty i pełen wyzwań charakter zabawy motywuje dzieci do majsterkowania i myślenia poza schematami. Dzięki temu dzieci z radością rozwijają cenne umiejętności, takie jak rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie i cierpliwość.

Wejdź do świata grawitacji i zbuduj ścieżkę pełną przygód!

 

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax GO - Explosive (23704)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556237043
Rok wydania: 2024
Format: 22 x 22 x 5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje